Zjištění majitele vozidla

Od: Datum: 19.02.15 15:02 odpovědí: 11 změna: 23.02.15 18:18

Dobrý den, měl bych takový neobvyklý dotaz. Všiml jsem si, že u Tesca v Brně už 4 měsíce stojí Mondeo III řady ( lehce bourané, vandalové už na něm zkouší ty jejich trapné nečitelné bláboly, očividně majitel o něj nejeví zájem a vypadá to, že dojel na parkoviště s prázdnýma pneumatikama - ty ráfky jsou pěkně poohýbané ) - příjde mě to, jako kdyby nějaká zločinec vyměnil značky a prostě ho tam nechal ať se rozkrade. Ale k věci - jde nějakým způsobem zjistit majitele auta ( SPZ )? S tím, že bych se ho zeptal, zdali by mě ho třeba za 5 000kč nenechal. Jako student by se mě auto hodilo ( hlavně do práce).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 15:12

Ty to nezjistíš.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.15 15:14

Oficiálně Vám to neřeknou ani na MM odbor dopravy , ani v autor.servisu (pokud tam byl servisován)

Opište si VIN za předním sklem a třeba za menší úplatek to prozradí .

Od: domin
Datum: 19.02.15 15:18

A je nějaká šance kontaktovat majitele, nebo na to mám zapomenout a dívat se, jak se tam rozpadá?

Od: jmlc®
Datum: 19.02.15 15:18

Doporučuji nahlásit PČR nebo měšťákům s podezřením na "odstavené vozidlo po trestné činnosti". Nahlásíte nejlépe přímo osobně nějaké hlídce, která je v okolí a rozumně se domluvíte, že můžou majiteli říct o možnosti odkupu... Oni si jen ověří, zda se nejedná o odcizené vozidlo, tj. zjistí si majitele...

Pokud nezavazí, nestojí na místě zakázaném - nikdo to parkování do termínu blokového čištění nebude řešit...

Od: au1
Datum: 19.02.15 15:24

jestli máš na mysli to v Juliánově u Tesca, tak od toho bych dal ruce pryč. Určitě víš, co se tam pohybyje za lidi kolem toho Tesca, pokud máš výhled na to rozpadající se auto, tak si představ, kdo ho tam asi nechal a proč.

Od: domin
Datum: 19.02.15 15:30

myslím NC kralovo pole, a v brně jsem jen pár měsíců, tak se ještě moc neorientuji. Ho zajedu nafotit, stejnak nemám co na práci tak aspoň se zabavím.

Datum: 19.02.15 22:39

Ahoj Domine. Vyprdni se na to. Nech to být a jdi radši na rande. Je to k ničemu. Jak by jsi to asi chtěl legalizovat? A za kolik?

Datum: 20.02.15 06:59

domine, majitele se dozvíte, pokud máte právní zájem. To by šlo, ale jen teoreticky. V praxi asi nikoliv. Můžou jen zjistit, kdo je zapsán na posldením místě v techičáku, nikoliv, kdo to vozidla vlastní.

Vůbec nevím jak to vozidlo vypadá, ale cena bude:

nákup+oprava+evidenčka 250+přepis 800+ eko 5000?+ pojištění 2500

Nebo máte jinou kalkulaci?

Datum: 21.02.15 23:47

Milane, pokud je to Mondeo III, tak je ekopoplatek 0, plní normu EURO 3.

Datum: 23.02.15 18:09

Toníku, zdravím, páč nevím jaké je to mondeo, (určitě je hodně staré a otlučené) proto jsem dal 5000 s otazníkem...

Od: buss®
Datum: 23.02.15 18:18

A co to tak oznámit na MP, že tam stojí vrak a je postupně rozebírán? On se nikdo nepřihlásí, odtáhnou a jednejte...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.