Eko poplatek a zvrakovaní

Od: Datum: 15.02.15 19:43 odpovědí: 3 změna: 15.02.15 19:57

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, mám starou felinu r.95, přemýšlím o jejím zvrakování,ale nevím jak je to s eko poplatkem,jelikož když jsem auto pořizovala,tak se tehdy žádné eko poplatky nehradily. Musí se poplatek při zvrakování zaplatit,nebo se to dělá u odhlašování? A ještě jeden dotaz,pokud je auto psané na mě, ale pojistka je na známého (momentálně s ní jezdí on),můžu s tím autem jezdit i já na jeho pojistku,nebo si musím pojistku udělat na své jméno. Děkuji a urážlivé komenty si prosím nechte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.15 19:51

Eko "výpalné" se platí každý první převod po chráněném převodu nebo po roce (teď nwn přesně) 2004?,což je pro Vás jedno,za ekolokvidyci se jak kde neplatí.U nás v JH u fy Ekopron metal sro se za autovrak dostane 1500kč/1000kg za neúplný autovrak (chybí-li motor nebo převodovka,nápravy...) tak jen 1000/1000+ protokol a naúřadu se neplatí NIC. Auto ja Vaše tak nevidím důvod proč byste s nin menohla jezdit naopak mít na jedno auto 2x povinné je tuším minimálně přestupek ne-li trestné,takže auto má PR byť na jiné jméno než Vaše ale Vy s ním samo můžete také jezdit.Jedině že by dotyčný nechtěl abyste jezdila na jeho PR pak by se musel zrušit a Vy si uzavřít na sebe ale pak jej nepůjčovat oné osobě!

Ohodnoceno: 2x

Od: pajula276*
Datum: 15.02.15 19:55

moc vám děkuji

Datum: 15.02.15 19:57

poplatek za vrakování vozidla se neplatí

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.