Přepis automobilu

Od: Datum: 08.02.15 15:09 odpovědí: 3 změna: 08.02.15 20:23

Dobrý den.potřeboval bych poradit...mám auto které je v polopřevodu v roce 2013 chtěl bych ho na sebe přihlásit ale mám jenom kupní smlouvu...dokážu ho na sebe přepsat do 6.2015 když není ověřená kupní smlouva?děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.15 15:14
avatar

A TP a ORV nemáte-předpokládám že máte!Pkd ne ,tak bez TP nepřepíšete.Další pkd je v polopřevodu na Vás tam není až tak problém,pkd je na jinou osobu-tu musíte uhnat o ověřenou PM

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss®
Datum: 08.02.15 17:15

Nepodáváte úplnou informaci, na koho je auto v polopřevodu? Proč jste takto postupoval? Vozidlo jste provozoval? Co rozumíte pod ověřenou kupní smlouvou? Ta přece vůůbec nemusí být písemná a nepřekládá se. Kontaktujte toho, kdo má TP, ORV. Proč se bojíte poptat na vašem úřadě? Postup je v § 8.zákona.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.02.15 20:23
avatar

Musíte si zajistit doklady od vozidla.

Víte jak na to?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.