VW passat 1.9tdi 74kw NÁZOR

Od: Datum: 08.02.15 07:29 odpovědí: 6 změna: 08.02.15 11:33
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.15 08:42
O ramenech není třeba diskutovat.Motor bych bral spíš 81kw s rotačním čerpadlem než PD,i když nevím,jestli nemá zase dvouhmoák.
Sehnat zachovalý a nestočený kus bude těžké.Doporučuji opravdu důkladnou prohlídku v servisu a při výběru nechvátat.Jinak hrozí na můj vkus dost vysoké investice.
Ohodnoceno: 2x

Od: jirken
Datum: 08.02.15 09:08

Spis nazor jak motor drzi?

Datum: 08.02.15 09:21
Ahoj mam toto auto r.v. 2001 presne stejny motor a nikdy jsem nemel problem auto jezdi snad porad je tam natoceno 280tis. spis bych koukal na to aby to melo servisni knizku a hodne na ten stav dobra auta jsou treba z Rakouska nebo Nemecka skoro vzdy to ma servisku a opravdu se o to staraji. Vyhnout se spolecnistim AAA Auto a podobne firmy. ;)

Datum: 08.02.15 10:07
Motor je z těch povedenějších,ale obecně se dá říct že problémy začínají kolem 250tkm,záleží kdo s tím jezdil,zda nepřejížděl olej,co tankoval...
Ojeté PD a CR jsou takový zajíc v pytli.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.15 11:12

Není to špatný motor, je ale třeba počítat, že po najetí 200tis km se mohou začít objevovat problémy se systémem PD, které mohou končit i fatální poruchou na motoru. Známej měl minulý týden např. díru v pístu. Vstřikovač u PD začal najednou téct a píst se přehřál. Bohužel je vydřenej i válec. Najeto 235tis km. (kupoval to nové).

Příští týden jede pro jinej motor.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.15 11:33

Dobrý den já mám Fabii 1,9 TDI 74KW motor je stejný jako u VW mám najeto 120tkm a zatím žádný problém nechávám vždy po jízdě schladit turbo tak 2-3 minutky na volnoběh spotřeba u mne v létě 4,3až 4,7 v zimě 5,2až 5,8 . Jen si zjistěte jestli to není auto původně na vývoz do Itálie tam se totiž nemontovalo přídavné elektrické topení (PTC) a to je na naše poměry docela důležité protože při nízké spotřebě se tak velký motor dlouho zahřívá a v autě budete mrznout a dlouho odmrazovat okna. Jinak si myslím že budete spokojen.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.