Nezavinena nehoda v zahranici-vinik odjel

Od: Datum: 31.01.15 18:46 odpovědí: 3 změna: 31.01.15 22:00

Měl jsem nehodu v zahranici. Auto bylo nepojizdne. Poškozeným byl ještě jeden holanďan. Viník nehody odjel. Policie sepsala protokol. Jak postupovat, když moje pojišťovna nemá povinnost toto řešit a neprojevila ani žádnou snahu. Kancelář pojistitelů umí pouze vymáhat pojištění, ale taky neprojevila žádnou snahu pomoci.

Jenom odtah do čr stál 45.000 Kč, první odhad servisu je oprava za 70.000 Kč. Jedná se o BMW530.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.15 19:27
avatar

Nevím u jaké a jaké máte podmínky,ale myslím si,že toto by měla řešit právě Vaše pojištovna-Vaše má jednat s pojištovnou viníka a pokud nemá zájem-dal bych jim okamžitou výpověď smlouvy-smluv u této společnosti!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 31.01.15 19:30

Viník odjel nebo ujel? Víte o něm něco, jeho pojišťovnu? Co tamější policie napsala do protokolu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.15 22:00

pokud to chápu správně tak viník odjel-je neznámý?Jestli je to tak tak Vaše pojišťovna nebude nic řešit a ani ČKP.ČKP řeší věc pokud je známý,ale nepojištěný viník a pojišťovna bude věc řešit ve chvíli kdy bude s kým,takže zase jste u toho,že je třeba znát viníka.Policie v zemi kde k nehodě došlo věc určitě řeší a pokud zjistí viníka tak můžete pokročit dál.Pokud je viník známý měl by jste jednat s jeho pojišťovnou,nebo lze využít škodního zástupce této pojišťovny v ČR.Pominu-li jazyk,je údajně výhodnější a rychlejší jednat přímo s pojišťovnou viníka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.