Citroen Xantia - Odvětrání nádrže

Od: Datum: 27.01.15 19:07 odpovědí: 2 změna: 27.01.15 20:20

Ahoj, po tom co mi na mojí Astře vypadl silentblok ramene nápravy, tak mám půjčenou, než se udělá líepší počasí, Xantii z r. 1996, a je ucpané odvětrání nádrže, je složité se k němu dostat? Nechci rozebírat půlku auta...díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.15 19:49

Nevím,neřešil jsem,ale pokud by se mi toto stalo,tak nechám otevřenou nádrž (díl č.5 do "dvířek"),nebo bych ono víčko provrtal.Viz obrázek a díl č.5.

Jinak odvetrávání matně tuším je někde vedle plnicího otvoru.

doplněno 27.01.15 20:27:

Je to zde : http://service.citroen.com/pages/index.jsp ale asi to nepojede tak jak si představuješ,je nutno se zaregistrovaz jako nezávislý opravce již nejde jen tak!Sic nejsem opravce ale zaregistroval jsem se před léty kdy jsem již neměl BéXo ale uvažoval jsem o něm nebo o xantii!

Ohodnoceno: 0x

Od: ddd
Datum: 27.01.15 20:20

diesel,můžeš napsat adresu na stranky,kde jsou výkresy na Xantii?Na té service.citroen.com jsem xantii nenašel.Jen novější

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.