Jakou motorku?

Od: Datum: 24.01.15 23:13 odpovědí: 4 změna: 24.01.15 23:53

Tak mám tu takovou otázku..

Mám Simson S51 Enduro je mi 15 let a přemýšlím nad motorkou která by byla vhodná pro 16 letého kluka samozřejmě by to chtělo něco většího co jede a nemusim si u toho pomáhat nohama :D Díky za odpovědi :) Motku řekněme do 30 tisíc nejlépe dvoutaktní..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.15 23:30

Yamaha dt 125 sice jsem smrděl od oleje, ale v téhle kubatůře to je nejhezčí motorka... Na inzercích jsem sehnal za 35Kkč (2005) na silničních kolech a paráda. Sice má maximálku kolem 90km/h (v normálních otáčkách), ale má o dost větší zrychlení oproti 4taktu. Jinak za 2 roky co jsem ji vlastnil žádný opravy, jenom lít olej a benzín.

Ohodnoceno: 2x

Od: mp
Datum: 24.01.15 23:37

Když bylo mému synovi 15 a jeho snem byla motorka - strach nás se ženou jímal, nakonec jsme mu pořídili skůtr 50, holku svezl, žádný závodění, ostatní jeho motorkářský touhy jsem zahrál do autu (dnes je mu 23, jezdí autem a přežil to).

Ohodnoceno: 0x

Od: rades
Datum: 24.01.15 23:42

Za mě Jawa 50.

Ve tvém věku jsem na tom jezdil, měl jsem tam novou hlavu, celkově vylepšený motor a neměl jsem problém vytáhnout to na 80 a vylepšení motoru vyšlo na nějakých 10 tisíc, což není zas tak hodně.

I s originálními díly to jezdí kolem 60.

Jinou motorku, než Jawa, bych si nekoupil.

Datum: 24.01.15 23:53

No ony ty 125 pojedou vesměs všechny stejně.Nebudu žádnou doporučovat protože jsem seděl pouze na varaderu ale já mladému zgenerálkoval mz150 a té hondě se vyrovná a za1/3cenu.Policie ho kontrolovala 3krát a na obsah neřekli nic.Za dva roky stejně bude chtít něco silnějšího.Jinak můžeš mrknout sem jsou tam i recenze: http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/?scr=278&s%5Bcat%5D=2&s%5Bobjem%5D%5B0%5D=125&s%5Bobjem%5D%5B1%5D=125

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.