Felicia- vyndání zničeného rádia

Od: Datum: 24.01.15 12:41 odpovědí: 6 změna: 24.01.15 23:58
Ahoj lidi, mám problém. Někdo mi chtělo ukrást radio v autě a asi se mu to nepovedlo. Prostě radio je na půl vyndane a nejde sním hnout dopředu ani dozadu.. Potřeboval bych ho vyndat, protože mi zničil čelní panel a dam tam nový.. Máte nějaký tip jak ho vyndat ven? :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.15 12:47

A má radio zpredu po bokoch dve dierky vpravo aj vľavo? tam sa dáva špeciálny kľúč na vyberanie rádia.

Ohodnoceno: 0x

Od: kkk
Datum: 24.01.15 12:56
Právě že nemá. Je od předchozího majitele a je neoriginální..
Datum: 24.01.15 16:34

To chce vyfotit

Datum: 24.01.15 13:01

z boku sú tam také pliešky čo zaskočia do držiaku,a tie sa musia vycvaknuť niejako z boku niečim tenkým,alebo demontovať panel a dostať sa tam zo zadu.

Od: trtr
Datum: 24.01.15 16:33

Značka rádia a typ je cesta k úspěchu. Jaké je to rádio?

Datum: 24.01.15 23:58

Vyndejte i plastový šuplík. Zespodu rádia jsou 2x šroubky na křížový šroubovák. Pokud je namontován středový tunel, tak je nutno ho demontovat také. Za řadičkou deklík a šroubek a pod ním na 10 klíč matička. Hlavici vyšroubovat a manžetu řazení sundat. Dále odklopit černý plast tunelu od šedého a vyjmout (nezalomit!). Pak zespodu rádia na 7 klíč M4ky matičky. Pak je možno tunel demontovat. Zbyla pod rádiem železná konzolka a tu drží 2x šroubky na křížový šroubovák. Po povolení jde vytáhnout plastový rámeček rádia a vněm pravděpodobně kovový rámeček s šprajclým rádiem. Pak to půjde demontoval snad lépe než to mrskat na autě

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.