Nejlepší časopis o autech

Od: Datum: 23.01.15 14:22 odpovědí: 5 změna: 24.01.15 12:36

Prosím, dejte mi tip na nějaký hodně dobrý časopis o autech...pro automilovníka :) Aby ho zaujalo i jen jediné číslo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 23.01.15 14:25

je to spíše o žánru...

http://www.periodik.cz/predpl…galerie&akcegal=zanr2&zanr=12

Mně se líbí "Auto TIP"

Ohodnoceno: 0x

Od: pitrs*
Datum: 23.01.15 15:05

to je těžké radit. Někdy i kolikrát nudný časopis vydá několik dobrých čísel. AUTO TIPem asi chybu neuděláte, dobrý je i AUTO MOTOR A SPORT a zcela nejprodávanější je SVĚT MOTORŮ. Docela často se ve stejném období objeví testy stejných aut v různých časopisech.

Datum: 23.01.15 22:44

Myslím, že stačí internet. Najdeš tam v podstatě to samé. Svět motorů je brak

Datum: 24.01.15 08:05

Souhlasím s tím, že svět motorů je brak. Pro mě je to takové záchodové čtení. Ono je to často i u jiných časopisů číslo od čísla a článek od článku a taky hlavně o tom co má člověk rád. Mě berou třeba starší auta, oddíl bazar dřív ve SM rubrika namontuj si sám a podobné. Proto jsem taky nahradil většinou tištěná periodika internetovou verzí. A ještě ušetřím.

Od: moto®
Datum: 24.01.15 12:36

Osobně tisková periodika nečtu, maximálně někde v čekárně když je tam pohozené pro zkrácení čekání.

Pokud mne něco zajimá o motorismu kouknu sem a podle nadpisu článků si občas něco přečtu: http://pravednes.cz/automototech.news

Je to přehledné. Co se týká článků, často mne více zajimají diskuse pod články. Ostatně, protože jsem pár novinářů z motosportu a motorismu poznal osobně, moc článkům nevěřím. Hodně z nich jsou děvky prodejné a píší dle toho jaké výhody či pozornost jim dovozce poskytne. Kdysi jsem zapůjčoval něco k testům a až jsem žasl, jak tehdy novinář natahoval ruky a naznačoval... :(

Ostatně je to i v jiných oblastech kdy nám tlučou klíny do hlav. Dnes je tisk hlavně o byznysu, je samozřejmé, že když tam firma dává inzerci, že je k ni redakce vlídnější. A tištěná media žijí z velké části právě z inzerce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.