Spojení telefonu přes bluethooth

Od: Datum: 03.11.12 17:17 odpovědí: 7 změna: 04.11.12 20:35

dobrý podvečer, snažila jsem se aktivovat telefon v autě / Toyota/ přes bluethooth, ale nepodařilo se mně to. Na displei v autě byl požadavek vložit kod do telefonu, prošla jsem všechny záložky v telefonu a nevím jak na to. Poradí mně někdo? Předem děkuji. V návodě auta je jenom vložté kod...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 03.11.12 17:37

Ten kod si většinou určíte sama a zadáte stejný v autě i na telefonu aby se spároval. Zadejte třeba 9999.

Datum: 03.11.12 18:06

ten kod byl napsaný na displeji v autě, ale telefon / Nokia E66/ ho nechtěl vložit . Nevím kam ten kod zadat a jak.

Datum: 03.11.12 18:14

Nokii neznám, ale já vždycky zapínal BT v menu Přenos dat a potom dal Vyhledat místa v okolí (nebo tak nějak). Tam se ti objeví ta BT v autě a bude chtít kód.

Od: mowla*
Datum: 03.11.12 17:51

Při spárovávání telefonu s BT by se měl na telefonu zobrazit požadavek na vložení kódu pro spárování... Tento kód generuje BT (u jednodušších je pevně dán)...

Od: tommy*
Datum: 03.11.12 17:57

Základní je 1234,to můžete zkusit anebo se zeptejte operatora.

Od: zabu
Datum: 04.11.12 20:28

Taky to bývají 4 nuly.

Datum: 04.11.12 20:35

pokud to máte od nokie sou to ty 4 nuly

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.