Hatchback,nebo kombi?

Od: Datum: 21.01.15 20:50 odpovědí: 10 změna: 23.01.15 21:47

Zdravím. Mám v plánu kupovat fiat stilo 1.9JTD,ale mám dilema jestli hatchback,nebo kombajn. Možná bych volil radši kombíka,ale nebude mít větší spotřebu? A co výška podvozku,abych někde neškrkal spodkem...Nevíte někdo jestli je stilo vyšší než třeba ford focus (mám na mysli světlou výšku,nebo jak se tomu říká,prostě od země ke spodku auta)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.15 01:27
Technicke parametry vozu najdete za minutku na netu. Pokud resite typ karoserie u stejne motorizace, porovnejte hmotnost obou vozu. Podle mne bude s tim turbodieselem spotřeba velmi podobna., vykonu je dost.
Ohodnoceno: 0x

Od: dow
Datum: 22.01.15 01:32

Divím se vám, že vám nevadí ta mizerná kvalita Fiatů.

Od: asd*
Datum: 22.01.15 01:35

Hm. A měl jste Fiata? Já několik a že by se sypaly jsem si nevšiml. Stilo je docela povedený autí...

Ohodnoceno: 2x

Od: dow
Datum: 22.01.15 01:38

Soused ho má a říká, že to byl jeho velký omyl.

Datum: 22.01.15 21:38

Pokud by každý autakoupě chtivý člověk dal na řeči typu soused to říkal,tak si nikdy žádný auto nekoupí! Protože to co Vy tvrdíte o fiatu,to další bude tvrdit o golfu nebo passatu,další zase o fabii či oktě,a zase jiný o laguně či sceniku a tak by se dalo pokarčovat přes citroeny,.peugeoty seaty oply...

Od: sos®
Datum: 22.01.15 06:21

Jako domkář jsem si pořídil "combi" ,ovšem ten větší prostor jsem využil jen asi třikrát. Jinak nabádá k tomu,aby v něm člověk vozil více krámů pro " co kdyby". Spotřeba je o něco větší. Nyní uvažuji a změnu a vezmu klasiku. Jinými slovy - kombíka pro rodinu, pro bezdětné klasiku.

Datum: 22.01.15 15:56
Mam rodinu tak kupuju kombi , tchan ma jiz deti dospele tak kupuje hatchback. Fiat stilo? Tomu bych se vyhnul obloukem.

Datum: 22.01.15 16:10

Tak děkuji za odpovědi,většinou jezdím sám,nebo ve dvou (občas nějakej výlet s kamarádama,ale určitě se vejdem i do toho menšího :D ) teď sem měl skoro rok astru (krátkou) a taky nebyl problém,myslím si že ve stilu nebude míň místa a keci o fiatech si nechte. Za prvý sem se na to neptal a za druhý mě nezajímá názor od někoho kdo fiata neměl,nebo měl a trefil zrovna špatnej kus,já s fiatama mám dobrý zkušenosti ;)

Datum: 22.01.15 21:14
Ja to s puntem vyresil koupi rakve na strechu. S prckem na dovcu se jezdilo s rakvi, 99% ostatniho jezdeni bez. Berte hatchback na Vase jezdeni.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.01.15 21:47

Jojo nadtím sem uvažoval hned a nakonec to tak bude,na dovolenou vezmu rakev a jinak budu jezdit bez ní :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.