Koupě auta

Od: Datum: 20.01.15 18:06 odpovědí: 6 změna: 20.01.15 20:15

dobry den chci koupit auto které má propadlou stk a jak to je s přepisem -

doplněno 20.01.15 18:36:

bylo mi řečeno že si auto mužu odvézt i s doklady od vozidla a vystaví mi ověřenou plnou moc a potéaž budu mít stk mužu přepsat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 18:09

Necháte udělat technickou a při jednom i evidenční kontrolu. Budete to mít o pár korun levnější.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 20.01.15 18:13

Nikdy bych si nekoupil auto bez STK. Řekl bych prodejci, že to koupím, když tu STK zajistí! Případně záloha, předkupní smlouva atd... ale vůz bez STK koupit, a pak řešit problémy, že to STK neprojde kvůli chybnému počtu airbagů nebo špatným emisím... nene *stop*

doplněno 20.01.15 18:19:

2 roky jízdy bez prvotních potíží...

doplněno 20.01.15 18:28:

No já kupoval v 9/2014 vůz s provozem od 6/2002 - nová STK od prodejce v ceně "forma slevy".

Od: k2
Datum: 20.01.15 18:17

A jakou mate jistotu u auta s STK?

doplněno 20.01.15 18:22:

Za predpokladu, ze kupujete auto s "cerstvou" STK. Coz u teto kategorie aut byva problem-vetsinou ji nemaji proto, ze vyzaduji nejake investice...

Od: michal*
Datum: 20.01.15 18:29

to bych mohl říct taky ,že se nevypltí kupovat auto třeba 3,4 nebo i 5 měsíců před koncem tech.pokud vůz svítí,bliká,brzdí,pneu o.k.,lékarnička platná,toto si můžete zkontrolovat sám.pak už zbývá kulové čepi řízení-to také téměř lajk pozná(na to se hodně dívaj na STK)Tak bych se nebál auto kupovat.Samozřejmě bych žádal po prodejci uvést vše potřebné do smlouvy.co bude třeba

Od: buss®
Datum: 20.01.15 18:15

Máte-li odvahu, zajedete na STK po svých (na sebe), pokud ne, na vleku a pak normální postup. Já bych ji nechal udělat prodejcem, nebo ošetřit v KS. Na úřad jděte oba dva, pojistka jistě je, bude.

doplněno 20.01.15 20:06:

A co sem pak budete psát, když to na STK neprojde?

Od: michal*
Datum: 20.01.15 20:15

hlavně vůbec od koho to auto kupuje s toho je taky vypovidající hodnota,jestli bylo udržováno a jestli ano tak do kdy,servisní knížka byla/nebyla někdy,kolik majitelů vůz měl.Je pořekadlo,že podezřelé auto prodávej co nejdále od svého bydliště.žije prodejce na UK.Pořad se divím kolik vraků má STK a jezděj na ulicích nevim proč by jedno auto neprošlo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.