Jakou vybrat pojišťovnu?

Od: Datum: 20.01.15 13:32 odpovědí: 7 změna: 21.01.15 16:56

Hledám solidní pojišťovnu na poviné i havarijní pojištění.Prosím poraďte.Ke které pojišťovně určitě-podle vašeho názoru-nechodit a naopak která je celkem solidní.Jsem obyčejný řidič,ale snad poradíte.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: abcd123
Datum: 20.01.15 13:42

Láďo předpokládám, že jsi mladý a jedná se o tvé první auto, jelikož tyto údaje jsi nenapsal. V tom případě se ti vyplatí pojistku přihlásit na někoho příbuzného, např. na otce. Já mám takhle u České pojišťovny povinné komplet všecko+asistenční služby za 2.000,-Kč a havarijku živel+krádež do 100.000,-Kč,1% spoluúčast za 2.000,- Takže za 1,9TDI 81kw 4.000,-Kč, na sebe bych platil kolem 10.000,-Kč. Popř. auto nahlásit na osobu ZTP neplatí se pak ani případná ekodaň

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.15 13:44

a máte nové auto? zkuste porovnávač pojištění, osobně mám poj Slavia, předtím dloouho ČP, pak Uniqea...

doplněno 20.01.15 13:54:

havarijní pojištění je dobré asi co dva roky sepsat zvova, třeba u stejné pojišťovny, sníží se platba ročního pojistného, plnění není až tak nízké; je to výhodnější v poměru platba za pojištění / plnění pojišťovny

Datum: 20.01.15 13:50

Lada, každá pojišťovna je solidní, jinak by si k ní nikdo nic nepojistil. Pak by zkrachovala.

Musíte si udělat průzkum zasláním okopírovaného techničáku na pojištovny. Je jich jen 11.

Pak vyhodnocovat smužby, které nepotřebujete.

Třeba dovoz kanystru s benzínem. Pojištění proti pádu stromu, když bydlíte na sídlišti bez stromu.

Atd...

Jinak se dozvíte, že ta nejlepší je moje pojišťovna, přestože v loni to byla jiná, ale opět moje. Každý máme svoji pojištovnu.

Příklad, nabourali mi auto ve středu, večer jsem nahlásil škodu, v pátek přijel za mnou do práce na prohlídku, v pondělí mi došel rozpočet a ...

já čekal na peníze a nepodíval jsem se, že od pondělí chtějí po mě číslo účtu, kam poslat prachy. Za dva dny prachy na účtě.

doplněno 21.01.15 17:06:

Davide, Uniqa, Fabia 1.4. r.v.2005, pojištění necelých 1200Kč ročně

Ohodnoceno: 2x

Od: davidzelezny
Datum: 21.01.15 16:56

my mame Axu a minuly rok v unoru jsme byli nabourani a az ted v lednu dosly penize s tim, ze jeste o 20 tisic kratili, presto ze schvalili rozpocet ted rekli ze zaplati mene...po roce nemame silu na dohady...podvodnici

mame vse na papire mame vse schvalene ale proste si usmysleli po oprave ze toto vlastne platit nebudou! servis byl autorizovany proste zadny probelm...tak na AXA POZOR! opravdu jsem s nima ztratil rok zivota! behani, vyrizovani, podavani odvolani a stejne oni si proste delaji co chteji...

Jakou mate pojistovnu? a kolik platite?

Datum: 20.01.15 13:51

Porovnejte si ceny a plnění např na vyhledávači (nikdo tady zatím netuší jaké chcete asistenční služby a kolik chcete platit ),

známé obecně jsou problémy u Triglavu .

http://www.epojisteni.cz/havarijni-pojisteni/

http://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni

http://www.ceskapojistovna.cz…rijni-pojisteni-starsich-vozu

Můžete si porovnat:

pojistné, rozsah pojistné ochrany, zejména pokud jde o výši limitů pojistného plnění apod.,

rozsah asistenčních služeb (jaké služby vám po nehodě pojišťovna nabídne zdarma, vždy by měly zahrnovat příjezd asistenční služby na místo nehody, odtah vozu, proplacení neplánovaného ubytování v hotelu nebo právní pomoc; některé pojišťovny poskytují za určitých podmínek asistenci i při poruše vozu),

rychlost likvidace pojistné události (zákonem stanovená lhůta pro pojišťovny jsou tři měsíce; vždy je důležité doložit pojišťovně vše potřebné, jinak se vyřízení nehody může hodně protáhnout).

Ohodnoceno: 2x

Od: mire
Datum: 20.01.15 15:45

Určitě nespoléhat na porovnavače na netu. Hážou nesmyslná čísla, nedokážou porovnat nestejné podmínky ve smlouvách. Nelitujte času a jednejte přímo s pojišťovnou, většina vám mailem pošle nabídku. Pro srandu jsem si moje auto zkusil v porovnavači pojištění a nejlevnější z nabídky by mi vyšlo o několik tisíc dráž, než nyní skutečně platím, mám komplet pojistku PR+Havarijní.

Ohodnoceno: 3x

Od: davidzelezny
Datum: 21.01.15 16:48

me prave vzdy vyhledavace nasly nekdy i o nekolik tisic levnejsi i s ochranou navic, urazovym atd...kdyz jsem psal o cenovou nabidku primo, byla cenna vzdy vyssi a jen se zakladni nabidkou...

muzes mi napsat jakou pojistovnu mas? podivam se na to, pokud by to bylo jak rikas, chci si porovnat, diky moc

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.