Dá se najmout automechanik?

Od: Datum: 19.01.15 19:46 odpovědí: 4 změna: 19.01.15 20:46

Chtěl bych si koupit auto,ale moc jim nerozumím. Dá se někde najmout dobrý zkušený automechanik,existují třeba speciální stránky? Chtěl bych auto s automatem,tak taky nějaký,co rozumí i automatům.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.15 19:54

Jsem na tom stejně. Proto už mám za dobu své existence svého osobního automechanika. Dávám mu auto na veškeré oapravy a samozřejmě, že mi prohlídne ojetinu, zda cena odpovídá. Jelikož je to můj dvorní automechanik, tak tuto službu mi dělá zdarma. Věřím však, když zajdete do nějakého autoservisu i malého, tak se tam za úplatu dohodnete, že s vámi pojede vybrat auto. O samostatné službě na internetu nevím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.01.15 19:59

najdi si klub příznivců vozů té značky co si chcete zakoupit a poptejte se zda se někdo vyzná a je ochoten vám na to juknout

nebo si v místě najděte STK zaplatte a nechte si auto prohlídnout

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.01.15 20:11

Dobrý večer, kromě zkušeného atomechanika je kolem koupi auta tolik věcí, které je potřeba prověřit, že je dobré se na to připravit a nenechávat to slepě jen na automechanikovi. Zde je Sdružení sova, které se tímto zabývá. Najdete tam mnoho zkušených rad, kauz, nápadů, komu a proč se vyhnout a můžete si stáhnout i jejich příručku, kde vám vše detailně vysvětlí, co sledovat při koupi vozu. Mají i facebookové stránky, možná by vám poradili i nějakého automechanika přímo oni.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.01.15 20:46

Pěkný den, nechci porušit pravidla poradny a proto sem nedám přímí odkaz, ale odkaz na vyhledávání snad Vám tebto odkaz pomůže k Vašemu problému

http://search.seznam.cz/?q=prov%C4%9B%C5%99en%C3%AD+vozu&sourceid=Homepage_22668

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.