Servisní návod na demontáž palubní desky?

Od: Datum: 19.01.15 16:40 odpovědí: 3 změna: 19.01.15 19:04

Dá se někde koupit, třeba ve VW návod, jak demontovat například palubní desku u VW Passat CC?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.15 17:11

Koupit? Nevím jak u Fauwé, ale u jakékoli jiné značky co jsem kdy měl jsem nic takového nikdy nenašel. Leda najít fórum vhodného typu a tam snad už někdo někdy něco takového dělal. On ani nikdo nemá zájem prodávat takový návod, protože oficiálně tě každý pošle do servisu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.01.15 18:32

Potreboval by si si zohnať dielenskú príručku na tvoje auto,niektoré sa dajú stiahnuť z uložto alebo podobných,no je to chránené dielo,ľudia z vrakovíšť to vedia tiež a ešte by ti poradil mechanik,ktorý má oficiálnu diagnostiku Vag-com alebo VAS v oficiálných servisoch.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.01.15 19:04
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130 palubku jsem tam v rychlosti nenašel,jinak je tam snad všechno, když to nenajdete tak bych se zaregistroval a požádal VWmaniaka,aby poslal scan z příručky
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.