Je možné dodělát klimatizaci do dodávky iveco

Od: Datum: 15.01.15 22:18 odpovědí: 5 změna: 16.01.15 19:14

chtěl bych se zeptat jesli je možné dodatečně dodělát klimatizaci do dodávky iveco daily r.v. 2012. děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.15 22:30

Pokudo zavazodlo vého prostoru tak bez problému,pokud do kabiny tak už to bude složitější. Taky to něco bude stát. Pokud na tom trváte namontoval bych tam něco takováho,funguje perfektně http://www.ekoklima-ac.cz/132…parniky/1323953181-alaska.htm

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.15 08:43

Funguje to stejně, jako mokrý ručník hozený přes opěrátko sedačky. Takže k ničemu. Absolutně vyhozené peníze.

doplněno 16.01.15 20:27:

Sorry, specifikace výrobku v odkaze je natolik strohá, že to nebylo poznat.

Datum: 16.01.15 13:57

Co funguje jako mokrej ručník? Ten odkaz co jsem dal je normálně výparník,ke kterýmu musí být ještě kompresor a kondenzátor.To je normální klima akorát že výparník není u radiátoru topení.Je to pro dodatečnou montáž. Nějakou jsem už namontoval.

Datum: 15.01.15 23:20

Máš dosť nové auto,tak tvoj model určite sa dal objednať aj s klímou a dodatočných je na trhu dosť,

Datum: 16.01.15 19:14

určitě se dá ale otázkou bude jestli po zjištění cen a práce se z toho neosypete...kompresor,držáky,hadice,řemeny,výměníky,předělat topení,elektriku,náplň-ono se toho ještě najde...takže navštivit servis a udělat kalkulaci co to bude obnášet...ještě nemáte napsáno jestli se Vám jedná jen o kabinu či i o ložní prostor... protože na kabinu se dají namontovat na střechu takovéno jak bych to nazval---klimatizační jednotky---prostě podle toho co chcete konat dále...nějak se mi to nahoře špatně napsalo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.