Prodej auta

Od: Datum: 07.01.15 10:11 odpovědí: 3 změna: 07.01.15 15:44

Dobrý den,chci se zeptat jestli je nějaká změna při prodeji auta.Budu na něco potřebovat plnou mocnebo je to stejné jak to bylo.Přijel kupec,sepsala se kupní smlouva a šel jsem s velkým TP na úřad odhlásit auto na nového majitele,pak jsem mu ho poslal a on si auto přihlásil na sebe.Funguje to takhle a nebo je nějaká změna?A ještě se chci zeptat jestli musí mít platnou STK pro odhlášení a přihlášení.Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.15 10:44
avatar

Dnes údajně jako v minulosti to bylo na DI-prodejce a kupucjící spolu,na odbor dopravy.Prodávané auto dokonce nemusí mít ani RZ-tyto mohou být v depozitu,ale pak nesmí (měněl by) jet kupující po vl.ose,jen na platáku či odtahovce!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 07.01.15 11:09

Nefunguje, ideální je zajít na úřad oba, nebo ověřená plná moc. Ale pak si nestěžujte, že byl kupec nečinný. STK pochopitelně platná, pokud chce odjet, A on pak na EK. Jinak si na úřad zavolta, jsou tam pro nás.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.01.15 15:44
avatar

gar, změnilo se to.

Vozidlo se při jedné návštěve odhlásí a přehlásí na nového kupce. Je vhodné, když jste oba na místě, nebo musí být od toho druhého ověřená plná moc.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.