Proc nedokazou na czechpointu zjistit pocet b

Od: Datum: 05.01.15 22:14 odpovědí: 2 změna: 06.01.15 13:02
Dnes pri bezne kontrole mi byli oznameno ze nemam co delat za volantem. Stal jsem tam a vubec nic nechapal protoze pred mesicem a pul mi byly odebrany ctyri body za prestupek a dohromady uz to bylo sest bodu. Pak jsem odjel k rodicum na slovensko takze az do dneska jsem ani nemel jak spachat nejakej dalsi prestupek. No nevahal jsem a zasel na czechpoint zjistit kolik mam teda bodu. Jenze ani po nekolikanasobnem zadani mych inicialek nedokazali zjistit vubec nic. Mate nekdo podobnou zkusenost? Jak je mozne ze to neslo zjistit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavla2015
Datum: 05.01.15 22:25

Ten Czechpoint byl asi nejspíš na poště. Zkusila bych to u notáře. Ti mají přístup do všech registrů a snadno problém vyřeší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.15 13:02

To je jedno zda na poště či kdekoliv jinde-pkd je to czechpoint-musí mít přístup k daným,tudíž inzerovaným službám! Ale je možné,že z jakékoliv příčiny (třeba sněhové kalamitě) mohlo padnout spojení .

Tuto instituci jsem zatím potřeboval 2x-výpis z tr.jejstříku a jednou skrz ověření podpisu. Na body nemusím na ona místa neboť vím 100% že nemám přidělen žádný!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.