Kód autorádia po zablokování

Od: Datum: 05.01.15 16:58 odpovědí: 4 změna: 05.01.15 22:43

Po výměně baterie autorádio vyžaduje kód. Ten neznám, auto jsem koupil v AAA. Jedná se o Ford Focus, VIN WFOPXXGCDP8G24740. Můžete mi prosím pomoci? Děkuji. VM

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 05.01.15 17:59

Zkuste se obrátit na aaa - v každém autě s rádiem na kod by měl být i dokument k rádiu vč. kodu. Buď vám nabídnou jiné rádio nebo dohledají někde v koši "servisní knihu" s kódem.

Další varianta je kontaktovat prodejce FORD a zkusit tam nějaký univerzální kód.

Ohodnoceno: 0x

Od: vendelin*
Datum: 05.01.15 22:43

Je to rok a půl stará koupě, myslím že mi odevzdali všechny papíry, co s tím dostali od prvního majitele. Jak to auto člověk nemá od štěňátka, tak je to bída. Originál servis samozřejmě: ano, přijeďte. A vezměte si 6 stovek. To se mi moc nechce. Ještě uvidím, třeba to někdo dokáže i bez jejich asistence. Ale děkuju!

Od: zepe®
Datum: 05.01.15 18:06

Jaké je seriové číslo radia?

Ohodnoceno: 0x

Od: vendelin*
Datum: 05.01.15 22:40

Pošlu, ale kde ho vyčíst? Je to originál integrované Sony s CD, takže žádný odnímací panýlek.:(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.