Okrasná lišta

Od: Datum: 30.12.14 11:39 odpovědí: 2 změna: 30.12.14 14:16

Dobrý den nevíte kde sehnat guma do okrasné lišty na trambus? Měla by tam pasovat z trabanta a nebo prej těsnění do dveří nebo oken tak nevím .Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.14 13:06

Zkuste se podívat třeba sem, z tuzemských firem je to asi nejširší výběr, nehledě na to, že jde o výrobce, nikoliv o překupníka. Pokud tápete v materiálech, musí jít o kompaktní pryž, tedy nikoliv mikroporézní. Dalším požadavkem je odolnost proti UV záření - vyhovují materiály EPDM a silikon (VMQ, MVQ). Požadavek na černou barvu zúží výběr na EPDM, poněvadž černého silikonu se vyrábí poskrovnu (nehledě na rozdíl v ceně). Tvrdost bych odhadoval na 60-70 Shore A.

S aplikací vhodného profilu použitého jinde neporadím. Zkuste ještě dopnit náčrtek o tvar profilu, ať získají představu ostatní, já hrubou představu mám a doufám, že správnou - k vidění to bylo tuším též na RTO.Jen netuším, o kolik povrch pryže přečníval nad povrch lišty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.14 14:16

Ano je to i na RTO a přečnívalo to max 1 milimetr neo spiš skoro vůbec bylo to i zaroveň . I tak děkuji za typ . zkusím co se dá.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.