Topeni octavia

Od: Datum: 24.12.14 16:27 odpovědí: 10 změna: 29.12.14 01:03
Dobry den. Pitrebuji vyměnit topení u Octavia 1 . Zda se vám cena za praci 5000 premrstena nebo je v normě?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.12.14 16:35

no je stim práce jak na kostele musí dolů celá palubovka ale pět litrů se mi zdá přemrštěnejch viděl bych to za práci tak do trojky

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.12.14 19:21
A myslíš ze je reálný to s průměrnou výbavou udělat v domácích podminkach
Datum: 24.12.14 21:41

Riskujete, že už to pak nedáte dohromady ale :( Rozdělávat palubku u Oktávky doma bych asi nezkoušel. Zkuste najít levnější servis.

Datum: 24.12.14 21:51

Osobně prvně bych zkusil najít nějaké informace co a jak (určitě už to někdy někdo taky řešil) a pak se do toho pustil. Sám jsem měnil radiátor topení na pár autech i srovnatelných s tou oktávou, ale dělal jsem to vždy pro sebe u svého auta. Cena možná vyšší, ale odpovídající debilní práci jako je tato. Bohužel.

Datum: 28.12.14 22:11
Chvilema se me chtelo plakat ale zvladnul jsem a je hotovo i bez servisu
Datum: 28.12.14 22:16

Dobrá práce co? Už víš proč servis tu práci tak nacenil? Máš garáž či jiný prostor kde jsi to dělal ne? V té zimě venku bych to nechtěl dělat. A že sis neshodil volant. Já ho vždy hodil dolů mezi prvníma věcma. Stejně jakékoli auto bez palubky vypadá divně

Datum: 28.12.14 22:31
Neprisel jsem na ten system upnuti airbagu a vedel jsem ze neni bezpodminecne nutne ho sundavat. 5000 se me zdalo opravdu strasne moc tak jsem to risknul a povedlo se
Datum: 28.12.14 22:49

Většinou bývají chycené zezadu dvěma imbusy. Jako ona to nebývá práce náročná na hlavu to spíš na nervy a na pamatováka kam co patří. Kolik toho zbylo? Mě vždy něco zbylo. I když ono to bylo zase zčásti tím, že jsem použil třeba nové šroubky/matičky. A jestli se ještě můžu zeptat kolik hodin celá akce trvala?

Datum: 28.12.14 22:48

No já bych si to taky rozmyslel a 5000kč se mi nezdá zase tolik když je to i s materiálem. Pro inspiraci se podívej na fotky když jsem si dával do Fabie 1,9 TDI přídavné elektriceé topení.

Datum: 29.12.14 01:03
Delal jsem to poprve a hotovo bylo za 8 hod. Zbyly me 2 sroubky . Podruhe by se to nejspis dalo zvladnout za 5 hodin coz je 1000 korun na hod. Nemam hluboko do kapsy a zda se me to jako nenazranost. Napr cisteni odpadu je prace mnohem horsi a zdaleka ne tak dobre placena.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.