Kvalita dálnice Wroclaw-Dresden?

Od: Datum: 23.12.14 09:22 odpovědí: 4 změna: 23.12.14 11:53

Máte někdo zkušenosti,jaká je kvalita dálnice z polské Wroclawi do Drážďan,popř. až do Lipska? Je tam hustý provoz a kolony?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hujer123*
Datum: 23.12.14 09:34

Tak na kvalitu dálnice na území Německa je neslušné a zbytečné se ptát. Na území Polska pár desítek km od hranice s DE je dálnice srovnatelná s Německem. Pak následuje "dálnice nedálnice" s užšími jízdními pruhy a absencí odstavného pruhu. Povrch je ale slušný. Provoz je hustší v okolí velkých měst a ve špičce, případně se i tvoří kolony. Při jízdě mimo špičku je provoz plynulý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.14 11:01

Já tudy jezdím na Slovensko až do Prešova a max.spokojenost navíc nepotřebuji dál.známku jen se platí mýto ale také nic moc a můžete platit kartou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.14 11:37
avatar

Dálnice je v klidu, možné zdržení čekej spíše u mýtnic v případě hustšího provozu... (tam se dej do fronty vpravo mezi kamiony a budeš rychleji odbaven - čtyři kamiony zasebou udělaj sice delší frontu než třeba deset osobních aut ale je lepší být pátý v pořadí nežli jedenáctý, že). Jinak toalety jsou vesměs všude placené pokud jde o benzínku... a jestli i nějaké delší stání na benzince - netuším, já jezdím s busem a po nás chtěli tu a tam platit i za parkování...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tombrava
Datum: 23.12.14 11:53

Monent, za dálnice platí v Polsku i osobáky? Něco mi uniklo? Nějaký link prosím na ceny...

doplněno 23.12.14 12:01:

fakt, už jsem našel...

http://www.viatoll.pl/cz/osob…latku-/-platba/sazby-poplatku

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.