Můžu mít takto podloženou nápravu?

Od: Datum: 20.12.14 17:35 odpovědí: 10 změna: 21.12.14 23:07

Ahoj přátelé, potřebuji vědět, jestli mohu mít takto podloženou zadní nápravu, jedná se o ford focus, budu měnit zadní brzdy. U focuse je zadní náprava víceprvková, ne ta obyčejná(blbuvzdorná), proto se ptám

Nebo máte ještě nějaké tipy jak na to? Vepředu mohu mít auto podepřené kde?

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.14 18:39

já bych v tom neviděl problém

já to vpředu podkládám přímo pod ramena

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.14 19:02

Já osobně bych tam dal ještě jednu nezávislou podpěru - širší špalek někam pod rám . Já ho tam na jaře na dal a jen díky tomu ještě dýchám byť s pohmožděným ramenem .Auto se hnulo,spadlo s obou koz a moji hlavu zachránil o 5 cm ten třetí nezávislý špalek, Takže jako za mlada na skále - už zase jen tři jistící body.

Ohodnoceno: 2x

Od: pavel41
Datum: 20.12.14 19:23

To muselo být kurva nepříjemný, to bych se asi pokakal strachy, kdyby se nade mnou hnulo auto. Vylezl jsi sám, nebo tě někdo musel vytahovat?

Datum: 20.12.14 20:45

Mně to připadne nevhodně umístěné,nevim jak focus,já na xantii bych to podepřel pod kastlí ne za nápravu!Takto to vypadá dosti vratce,aby nespadlo!

Ohodnoceno: 3x

Od: tombrava
Datum: 20.12.14 22:05

stát samovolně to bude, ale jestli budeš muset povolovat něco zarezlého při demontáži do boků trhnutím apod. auto rozkmitáš a může se sesunout (tak blízko sebe 2 stojky s malou roztečí opory je jako jedna ...taky bych to dal raději pod prahy klidně do středu auta (motor spolehlivě zabrání překlopení dozadu), pod okraje rámu a je to sichr...

Datum: 21.12.14 07:46
Ono málokterej focus jde za kastli zvednout...Pak by totiž nemuseli jít zavírat dveře... *smich*
Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.12.14 22:04

Tak pod to bych nevlezl ani omylem.Dojděte si do nějaké tesařské firmy, a nebo rovnou za tesařema, co dělají novou střechu, a požádejte je, ať Vám nařežou do páru z odpadu dřevěné špalky o rozměru třeba 200X 300 různých tlouštěk, z nich si pak složíte potřebnou výšku podložení. Auto se většinou podkládá pod prahy vedle blatníků, podloží se vysoko, aby se dalo pod auto pohodlně vlézt.

Datum: 20.12.14 23:10

Raqdši bych zvednul každou stranu kastle u kola zvlášť jako při přezouvání. A když měníš brzdy, tak nemusíš pod vůz!

Datum: 20.12.14 23:13

Já být Vámi, zvednu auto, dám ho na čtyři špalky a jsem v klidu

Od: pavel41
Datum: 21.12.14 23:07

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.