Podivná výměna aut

Od: Datum: 19.12.14 15:31 odpovědí: 8 změna: 19.12.14 19:36
dobry den chtel bych se zeptat mam problem,mel jsem inzerat na vymenu auta,ozval se mi jeden zajemce ze semnou vymeni auto,jeho auto bylo podtstne novejsi o 7 let tak jsem si rikal ze nemam co ztratit,tak jsem jel CCa 100km abych se na auto podival.celou dobu my tvrdil ze auto chce pro manzelku udajne jejich bylo moc velke tak by chteli neco mensiho,tak jsem se sesli me auto nepozadoval projizdku a tak jsme jeli do podzemnich garazi aby si mohl vydelat svou audio soustavu a vymenit si vozy,uz mi to zacinalo byt divne,tak nakonec i nesvitily zadni svetla tak mi je nejak provizorne zapnul,ke konci mi rekl ze auto je po zesnule pani tudiz neni na nej napsane ale rikal ze se toho nemam nejak bat, ze staci pouze pojistit.tak se bojim co mam delat?prosim poradte mi :(
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 19.12.14 15:47

Pokud uz vymena neprobehla, tak nemenit.

Ohodnoceno: 0x

Od: redyssen
Datum: 19.12.14 15:50

Asi jsi vyměnil čorku. kAždý bych chtěl na takových věcěch vydělat a tak to pak vypadá...

Od: jmlc®
Datum: 19.12.14 16:00

Vyměním jednu padesátitisícovku za pět pětitisícovek...

Nechápu, že někdo na takové výměny vůbec reaguje - naprosto jasný podvod.

Datum: 19.12.14 16:01

Odpověděl jsi si sám,že je to podivná výměna.Pokud jsi auto vyměnil,čekej pořádný problém.

Ohodnoceno: 1x

Od: au1
Datum: 19.12.14 16:35

jo tak po zesnulé paní, hmmm... třeba ji ten chlap zabil, proto je zesnulá, a ukradl jí auto :) výměna zpět předpokládám nepřipadá v úvahu, takže co teď s tím autem, no máte aspoň nějaký papír o nabytí vozu? Malej velkej techničák? Ještě může být auto součástí dědickýho řízení... Jakou hodnotu to auto má? Třeba by bylo nejlepší ho rozebrat a rozprodat na díly, zahladit stopy... :)

Datum: 19.12.14 16:41

co chceš za radu? jestli máš byt jen kapku rozumu tak od tý výměny utíkej a nezastavuj se až doma *cert*

Datum: 19.12.14 18:36

Máte asi velkou odvahu , s takovým kšeftem a vlézt do podzemních garáží , to bych asi nedal.Ale je fakt že už jsem starší .

Od: petrzach
Datum: 19.12.14 19:36

Něco takového by se mohlo stát jenom v pořadu Věřte-Nevěřte.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.