Prvožadatel - řidičák do 5 dnů

Od: Datum: 18.12.14 18:45 odpovědí: 2 změna: 18.12.14 22:01

Dobrý den,

dnes jsem úspěšně absolvovala závěrečnou zkoušku v AŠ. Nevlastním žádný ŘP. Mohu i tak zažádat o řidičák "na počkání", tedy do pěti dnů za předem daný poplatek, myslím, že nyní činí 500 kč.

Máte někdo zkušenosti?
Díky za odpovědi ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.14 21:01

Myslím, že rozdíly nebudou dělat mezi prvořidiči a těmi druho a více. Jde jen o prachy. 500 pro všechny co spěchají.

A teď nad tím tak uvažuji, že druhořidiči na to moc nespěchají, protože starý řidičák vrátí při převzetí nového a do té doby jezdí. Leda, že by třeba u C potřebovali rychle k vůli zaměstnání udělat ten řp.

Stejně tam asi zítra půjdete vyplnit si formulář o vydání řp, tak se přeci zeptejte tam? Co tak spěcháte, že se ptám?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.12.14 22:01
avatar
Bohuzel nejde u prvniho vydani RP se ceka na plnou lhutu.
Lhůta pro vyřízení žádosti
S ohledem na skutečnost, že řidičské průkazy jsou vyráběny centrálně v Praze, je lhůta pro vydání řidičské průkazu podle § 110 zákona č. 361/2000 Sb. nejdéle 20 dní od podání žádosti. Za správní poplatek 500 Kč lze vydat řidičský průkaz ve zrychlené lhůtě do 5 ti pracovních dní, s výjimkou vydání prvního řidičského průkazu.
Ohodnoceno: 4x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.