Podání odporu

Od: Datum: 15.12.14 11:47 odpovědí: 3 změna: 15.12.14 18:16

Dostala jsem dopis o vrácení obnosu za uhrazení škodné události ( nehoda na Slovensku), ve které jsem já byla strana poškozená, nehodu jsem nezavinila. Česká pojišťovna poškození vyhodnotila, zaplatila, ale Slovenská pojiš´tovna to odmítlla a nyní jsem dostala dopis ( nikoli složenku), kde mě žádají o vrácení uhrazené opravy, Pokud podám odpor, co to znamená?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hujer123*
Datum: 15.12.14 16:57

Tak nám to napište celé, co vám pojišťovna napsala a proč chce peníze nazpátek? Podat odpor znamená, že s vrácením peněz nesouhlasíte a uvedete důvod proč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 15.12.14 17:01

Tak nám to napište celé, co vám pojišťovna napsala a proč chce peníze nazpátek? Podat odpor znamená, že pojišťovně napíšete dopis s názvem "Odpor proti rozhodnutí...citace čísla jednacího atd... s tím, že s vrácením peněz nesouhlasíte s odůvodněním proč nesouhlasíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.14 18:16
avatar

Cituji : " Česká pojišťovna poškození vyhodnotila, zaplatila, ale Slovenská pojiš´tovna to odmítlla a žádají o vrácení uhrazené opravy."

Nějaké divné Česká něco zaplatí a Slovenská to chce vrátit?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.