Tip na auto s otočnym prednim sedadlem

Od: Datum: 09.12.14 17:54 odpovědí: 4 změna: 09.12.14 18:18

Dobry večer. Prosim potřebuji poradit nějake vhodne auto na převoz a dopravu 73 leté invalidni osoby která má vysokou amputaci obouch nohou. Jde mne o to aby se předevšim usnadnilo nastupovani,nebot budu teto osobe pomahat při nastupovani a má cca 95kg. Hledám tip na auto které ma otočnou sedačku spolujezdce. Napadá mne vw-sharan,seat alhambra,ford galaxy ale nejsem si jistej zda tyto sedadla jsou tzv.seriovou vyrobou nebo zda třeba byli montovány jako nadstandart za připlatek. Pokud má někdo jiny tip na jiné auto které je takto vybaveno tak budu rád za info, popřipadě uvitam radu jak řešite přepravu invalidi. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.14 18:13

Zdravím,

já měl Galaxy (r.v. 1996) v základní výbavě,ale ta přední otočná židle tam byla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.12.14 18:17

WV Transporter a Multivan osobní verze to měly ve vyšší výbavě , kdyby jste nesehnal tak tady je pár sedáků i s cenami .

http://www.vozka.org/userdata…la-do-osobnich-automobilu.pdf

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.12.14 18:17

Ano galaxy to ma , ja bych sel do VW Transporter T4 - jen u vsech techto aut se musi hledat zda to ty auta maji. Jinak se musi dodelat. Jinak u Transporteru by jste mohl invalidni osoby vozit vzadu , kde je dost mista a vzhledem k posuvnym dverim se tam dobre dostava.

Datum: 09.12.14 18:18

renaul espace,chrysler grand voyager,citroen evasion,taky se ty sedadla daj dodělat v podstatě do jakýhokoliv auta

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.