Znalec renault scenic 1.8

Od: Datum: 04.12.14 12:15 odpovědí: 2 změna: 04.12.14 17:57

Dobrý den , může mi někdo poradit jestli je tento motor dobrý?

Jen kdo se opravdu vyzná,

Díky moc http://auto.bazos.cz/inzerat/…-CR-nova-STK-jen-109tiskm.php

doplněno 04.12.14 12:29:

pardon to nahoře ne jedná se mi o tento :::::

http://auto.bazos.cz/inzerat/40570220/scenic-182002.php

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: roman1974
Datum: 04.12.14 13:02

Těžko reprodukovat objektivní názor, v inzerátu nejsou uvedeny v podstatě žádné informace a hodnotit auto podle fotek je čirý nesmysl. Chybí foto spodku vozu, interiéru, motorového prostoru.

Předpokládám, že prodejce by konkrétní informace sdělil mailem nebo na osobní schůzce.

Seznam dotazů pro dálkové posouzení stavu by byl tak na jeden list A4.

Ohodnoceno: 0x

Od: asd*
Datum: 04.12.14 17:57

Nutno vidět na místě. Obecně starší Megan/Scénic se dost sype. O tomto jsem taky uvažoval, ale na všech co jsem obhlížel byly typické závady = nutnost investic aby to nějakou dobu jezdilo. Podle fotky - ano pokud máte minimálně 30t na velký servis. Na fotce chybí pravý bok, pneu ojeté = oježděnost a velký servis je pravděpodobný. 10 let stará kára s pražskou značkou = podvozek bude zralý na repas. Takže spíš 35 + 50 = 85 tisíc. Výměna náplní, rozvodů, možná brzdy, nové pneu letní + zimní, podvozek celkově - čepy, silentbloky, tlumiče na 50 jste ani nevíte jak. Ale třeba je po velkém servisu, ve výborném stavu a prodávajícímu někdo daroval nové autí a tohle už nepotřebuje ;)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.