Jakou navigaci pořídít - kvalita/rozumná cena

Od: Datum: 26.11.14 14:23 odpovědí: 5 změna: 26.11.14 20:01

Dobrý den,

chtěl bych radu majitelů a znalců gps navigací. Chci navigaci za rozumnou cenu s podrobnou a nejlépe doživotně zdarma aktualizovanou mapou čr. Dále aby navi obsahovala aktuální mapy okolních států jako např Polsko, Francie, Španělsko ...

Trh je přeplněný, tak mám trochu zmatek kterou navi vybrat, proto se obracím s žádostí o radu na Vás...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 26.11.14 14:25

Pac neuvadite, zda chcete samostatny pristoj nebo aplikaci do mobilu, doporucim to druhe. Koupil bych sygic. Ted maji slevy.

Ohodnoceno: 0x

Od: vyletnik
Datum: 26.11.14 14:28

Jde mi o přístroj do auta.

Aby obsahoval také možnost zvolit, či nezvolit placené úseky ...

Datum: 26.11.14 14:54

Pokud chcete přístroj, tak si myslím, že je lepší koupit nějaký mobil kolem 2000kč s 5" displejem a do toho stáhnout SYGIC. Na aukru jsou k mání licence za 350kč. A máte tam celou Evropu navždy... Tak bych to udělal já. + Máte tam nastavení ekonomická/nejrychlejší cesta a mnohem více... Vymoženosti, které ani nevyužijete...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.11.14 17:09

Vyřešil jsem to stejně. Mobil je jedna z mála věcí, co mám vždy po ruce. K tomu celosvětovou licenci, která zahrnuje vše, co je k mání mimo několika málo států.

Od: mato
Datum: 26.11.14 20:01

Origo navigácie som mal Garmin trekové a Mio auto, obidve predal a už mám len v mobile locus a Sygic. Sygic stále vylepšujú a aktualizujú, zatiaľ ma nikde v zahraničí nesklamal.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.