Skřípe hlava motoru

Od: Datum: 25.11.14 18:47 odpovědí: 9 změna: 25.11.14 20:17

Hoj montéři...mám polo 6N2 1.4 44kw 8 ventil a včera mi začalo něco skřípat v hlavě moturu...auto táhne normálně ..žadný problem jen při startování se ozve to skřípaní pak nic a když motor stoji tak to skřípe pořád...hlava maže normáně olej je i na víku ...prosim o rady jestli mám rozdělat hlavu a juknout se jestli se tam něco nekalého nepřidíra..diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: strygo*
Datum: 25.11.14 18:52

určitě sundat hlavu a podívat se na těsnění

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.11.14 18:53

nejde to skřípání náhodou od rozvodů kdys je dělal naposled? další co rádo řve je napínací kladka drážkového řemene stačí vyndat vymejt a přimáznout ložisko

další bych prověřil jestli ty zvuky nejdou třeba z altíku -ložiska sou suchý či vysypaný

skřípat může i vodní pumpa

prostě bych šel nejdřív po všem okolo než se pouštěl do palice

Od: peppik
Datum: 25.11.14 18:59

ted už je večer hrabat se tam nebudu zkusím nahrát a uvidíš ..rano se na to kouknu tedy ...jo dabel jinak dik za odpoved ..,minule jsem tady psal že mi auto tahne do strany atd a díky byl to vymlacený silent dikes měl si pravdu

Datum: 25.11.14 19:23

jo jinak rozvody jsem dělal před 5tis takže asi tam bych to nehledal ...nevím teb zvuk nepoznám odkud jde ale asi to vypada někde kolem rozvodu tedy zitra zkusím a uvidím

Datum: 25.11.14 19:16

tady to je

https://www.youtube.com/watch…=mEhrBhxz3VQ&feature=youtu.be

Datum: 25.11.14 19:41

Dělá to při studeném i teplém motoru? Co výfukové sběrné potrubí, není prasklé? Co to udělá, když při volnoběhu přidáš plyn?

Datum: 25.11.14 19:44

při teplem to dělá jak kdy... a po cca 50metrech to přestane prostě jak kdy ...dnes sem dojel domu nic ...nastartoval jsem a už to skřípalo zase

Datum: 25.11.14 19:45

když při volnoběhu přidam plyn zaskřípe a přestane

Datum: 25.11.14 20:17

zkus lece šlapat na spojku jestli ten zvuk se nebude nák měnit něco podobnýho dělala tetky ibiza a časem to vzdal přítlačák řešilo se to výměnou komplet spojky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.