Jakou baterku do Renault Scenic 1.6 16V

Od: Datum: 24.11.14 22:55 odpovědí: 4 změna: 25.11.14 18:42

Koupil jsem auto kde byla baterie mrtvola, tak jsem do něho dal provizorně baterii co mi zbyla z Felicie, tuším Banerka 45Ah, jenže i ta už při snižujících se teplotách půjde. Měl jsem ji na Feldě 6 let.
Bohužel nevím jakou kapacitu baterie koupit, tipuji že ta mrtvola na prodej tam origo nebyla.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: geox®
Datum: 24.11.14 23:09

Zalezi na rozmerech - dle toho si muzes vybrat jakou znacku chces. Zmer stavajici a podle toho vyber novou. Nebo jsou ruzne pomocne konfiguratory na webech prodejcu.Samozrejme se pocita s 12V.

Cim lepsi tim vyssi kapacita a vetsi startovaci proudy.

Ja mam to same jako ty (ale scenic je r.v.99) a vybral jsem si Bannerku tu nejlepší - ma kapacitu tuším 65Ah a kontakty na obou stranach (tam bacha na spravne zapojeni) - coz mi vyhovuje na pripojeni extra zesilovace a audia. Je bezudrzbova.

Stara Bannerka vydrzela taky kolem 6-7 let.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.11.14 23:11
min 55Ah
Ohodnoceno: 2x

Od: strygo*
Datum: 25.11.14 18:40

Doporučuje se 55Ah nebo 60Ah

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.11.14 18:42

vraž tam tu nejsilnější co ti rozměry a peněženka dovolí já měl na oplovy téže motorizace 72ku a jen sem si to chválil

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.