Řidičák - fotka

Od: Datum: 24.11.14 19:27 odpovědí: 5 změna: 24.11.14 21:51

Zdravím,

nedávno jsem udělal testy v autoškole, ale musím si podat žádost o vystavení ŘP. Nevíte někdo, jak je to s fotkou? Jsou nějaká kritéria na její stáří apod.? Doma jsem našel jednu starší fotku (zhruba dva roky) a nevím, zda ji mohu použít a nebo jestli se musím na úřadu vyfotit znovu. Je to hlavně kvůli tomu, že to mám trochu z ruky a času taky není moc, tak bych to měl alespoň takto. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mire
Datum: 24.11.14 19:33

zkus tohle, líp popsat už to snad nemohli: http://vymentesiridicak.cz/index.php?id=14

Ohodnoceno: 0x

Od: qwertz123
Datum: 24.11.14 20:56

To jsem čeltl a splňuji, spíše se ptám na to, jestli jim nevadí, že fotka není aktuální,třeba se musí vytvořit zcela nová, podoba je ale samozřejmě stejná.

Od: tombrava
Datum: 24.11.14 21:30

nevadí, stejně se při kontrole vyžaduje i OP a dokonce se uvažovalo o integraci OP a ŘP do jednoho, ale nakonec se to neschválilo...

Datum: 24.11.14 21:40

Opravdu je při silniční kontrole vyžadován i OP?

Od: terouneek*
Datum: 24.11.14 21:51

kontrolovali mne docela nedavno, bezna silnicni kontrola, a op nechteli

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.