Podraz nebo šmejd?

Od: Datum: 20.11.14 19:27 odpovědí: 3 změna: 21.11.14 11:59

Poraďte co udělat s člověkem který mi slíbil, že mi předvede auto k prodeji a po příjezdu do Prahy kde jsme se měli sejít nebyl a ani nepřišel a svůj tel. mi nezvedl ani jednou a to jsme byli domluveni, že přijedu autobusem. A tak jsem po jistém čase zase odjela zpět s nepořízenou jak si ze mně někdo vystřelil. Mohla bych nadávat a jen se z toho užírat a tak mi zbývá jen zveřejnění jeho čísla: 721144458 a údajného jména Ondra.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.14 19:35

Neuděláte s tím nic. Holt takový lidi byli, jsou a budou. Chápu, že máte vztek ale pro příště se s nějakým dalším prodejcem, co bude bydlet daleko můžete domluvit tak, že přijede on za vámi a když nic jiného dáte mu alespoň za benzín. Tak budete mít jistotu že nenaletíte vy.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.11.14 19:39
avatar

Žel i tací lidé jsou!

Buďte ráda že jen slíbil,mohla jste přijít i k jiné úhoně! Osobně se mi toto také stalo a pak jsem byl rád ,že jsem jel cca 170km zbytečně- auto-kastli co jsem chtěl bylo kradené.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jmlc*
Datum: 21.11.14 11:59

Snad všechny inzeráty jsou načechrané, aby přitáhly pozornost.. Já nakupoval vůz pro manželku cca 3 měsíce. Projel jsem víc než 2000 km, než jsem konečně našel vůz dle mých představ.

Volal a psal jsem si před příjezdem vždy 2-5x... Jednou jsem přímo říkal "chci, aby to šlo zvednout na hever - aby byl práh ok" - auto prahy nemělo vůbec - totálně shnilé a překryté plastovou lištou... prý to zvedne za nápravu...- cesta 150 km a den dovolené v prd.li

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.