Esp ... asr

Od: Datum: 20.11.14 17:04 odpovědí: 8 změna: 27.11.14 15:58

Potřeboval bych zjistit zda ESP je totéž jako ASR.

Vím, že to není totéž, ale zda to plní funkci jako ASR, kromě jiných.

Chtěl bych koupit auto v aaa a každý prodejce tvrdí něco jiného. jeden, že když má ESP má i ASR, jiný zase neví, některé auta mají uvedeno pouze ESP a jine i ESP i ASR.

Takže dotaz: Když má ESP plní to i funkci standartního ARS ( tedy prokluzu v rovném směru)?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.14 17:11
Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.11.14 18:04

auto muze mit ESP a zaroven nemusi mit ASR , je to jak u jakeho auta. A ESP a ASR je uplne neco jineho.

Datum: 20.11.14 19:00

Ani u ABS se nedá určit, zda ještě není EDS. EDS přikusuje kola, když auto jede na zledovatělé vozovce. Otevření diferenciál by protáčel jedním kolem a druhé by stálo, tak to protáčející zabrzdí. Pokud je ABS, tak to má připravený hardware, ale funkci určuje software ecu jednotky.

Dá se to poznat diagnostikou a nebo dle toho, jak se dané modely aut vyráběli (výbava).

Od: wheeler*
Datum: 20.11.14 21:33
Co tu blaznite.. ASR (protiprokluz) je soucast ESP (stabilizace), takze pokud ma vozidlo ESP tak ma automaticky ASR!
Ohodnoceno: 2x

Od: tycoon*
Datum: 21.11.14 11:36

Přesně tak. Když už má ESP, tak má i ASR a ABS.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.11.14 11:36

Myslel jsem si to, i s tím co jsem vyčetl a vyedukoval z těch odkazů. Na příspěkjy některých chytrých nemá cenu cenu reagovat, dokud si neuvědomí, že to co je napsáno na internetu není a-priori pravda.

Děkuji za potvrzení, toho co jsem si myslel. I manager v AAA nevěděl zda ANO nebo NE, a když jsem to s ním po telefonu rozebíral, tak nakonec uznal , že asi ano. Ono logicky, pokud EPS reguluje boční smyk jak ho pozná? Uplně stejně jako ASR. prostě odborníky najdeme všude. Škoda, jen, že většina tomu ani nerozumí a melou naučené věty.

Datum: 21.11.14 02:59

Celkem si vás vážím fidonete ale vůz uaaáček koupí jedinně idiot...

doplněno 23.11.14 00:30:

Bohužel perfektvní dva bazary co znám už nejsou...

Neříkám že je někde lépe či hůře ale tak mizerně jak u aaaček už jinde pořídit nejde, vše očesáno na kost, vyčerpané čerstvé kapaliny, xy bouraných vozů které bourané pozná i laik (zamlžená světla, nelicujcí plechoplasty hlavně u kapoty)

Je toho mnoho, a k tomu informace od človíčka který tam praoval...

Plus několik dní trvajícíc několikrát denně když už nám to auto dovezete, kdy si pro to auto přijedete..etc.

Pár nabouraných aut kdy ze ztcátka vypadly klíče s malým techničákem etc...je to kvalitní značka...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.11.14 11:32

Zdravím, to s Vámi plně souhlasím, ale když nedokážu najít vhodné parametry, beru to jako krajní nouzi.

Jakou máte zkušenost s AUTO ESA? Tam jsou lepší preference? Objevil jsem tak auto, které by vyhovovalo.

doplněno 27.11.14 15:58:

Nějak se asi v kontextu ztratila otázka:

Jaké máte zkušenosti s AUTO ESA? (prodejce aut )

Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.