Jak zjistit SPZ vozidla podle jmena majitele

Od: Datum: 19.11.14 12:46 odpovědí: 11 změna: 20.11.14 15:13

Dobrý den.Chci se zeptat jestli jde nějak zjistit SPZ vozidla podle jmena majitele.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 19.11.14 13:08

Nejde, copak Vám provedl? Nebo jen osobní zášť?Rozveďte a někdo poradí...

Ohodnoceno: 0x

Od: penty
Datum: 19.11.14 13:15

Není v tom zášť.V pátek mám jít na policii k výslechu,kvůli autu,které ja údajně psané na mé jméno.Bohužel absolutně netuším o jaké auto se jedná.Proto ta otázka,chtěla bych se o autu do pátku aspoň něco dozvědět.

Od: k2
Datum: 19.11.14 13:26

To je ovsem zcela jina situace. Zajdete si na registr silnicnich vozidel a nechte si vyjet seznam vozidel registrovanych na Vase jmeno. Nevim zda to je, ci neni zpoplatneno.

Datum: 19.11.14 16:15

Áááá podle všeho to vypadá že někdo z Vašich kamarádů si přihlašoval auta buď dovezená nebo čorknutá na Vaše jméno a posílal je dál? Nebo se stala DN s autem napsaným na Vás, či několik dalších možností, buď víc nevíte nebo nechcete pustit, je tak? Takže zase neuplná otázka ke které tudíž existuje spousta doměnek či odpovědí...

Od: penty
Datum: 19.11.14 19:49

JU: Víc nevím.Prostě mi jen volal policista,že se mám v pátek dostavit k výslechu.Jde o auto,které jsem měla údajně prodávat v Bruntálu.V Bruntálu jsem v životě nebyla,takže o om vážně nic nevím.
Ten sněhulák je dost trapný :D

Datum: 20.11.14 15:13

Jo já vím je trapný, ale čekám sněžení,,,,,,,,pak dejte vědět co na Vás chrániči vymysleli...hodně štěstí. ju

Od: buss®
Datum: 19.11.14 13:53

Nedá, zadejte své jméno do vyhledávače, kolik aut vyjede...

Datum: 19.11.14 14:11

Bussi,odkaz na vyhledávač by nebyl?

Datum: 19.11.14 14:19

Přeci to nejde... Když já dám své jméno na google, tak mi vyjde nějaká vytuněná 105ka a to fakt není moje :-D. Někomu to nenajde nic (třeba).

Od: buss®
Datum: 19.11.14 19:19

Joo, zadal jsem své jméno do googlu a vyjelo mi Ň. Na ... dotaz ...

Datum: 19.11.14 18:47

penty,

myslíte situaci, že zadáte třeba moje jméno a vyjedeto všechny auta, která vlastním?

Tak to určitě nejde, páč mnoho lidí vlastní auto, avšak nejsou na ně napsaná...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.