Oprava laku

Od: Datum: 16.11.14 22:32 odpovědí: 6 změna: 17.11.14 15:31

Kde koupit barvu na odštípnutý kousek vrstvy laku ...bohužel v našem městě autolakovna není a jedná se o kousek jako nehet ale musím prý to obrousit a nalakovat na zimu ...děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.14 23:43

Nic proti ale to si chcete dělat sama?No dobrá barvu koupíme-necháme namíchat v řeznictví nééé v barvách lakách dobré mají tabulky a tam si najdou octín a namíchají to docela přesně a zrovna si kupte i šmirklpapír různé hrubosti i vodní a tmel na karoserie.Teď vemte hrubý šmirkl a místo osmirklujte jestli je to až na kov tak aby nebyla vidět rez poté to odmastěte a zatmelte-špachtlí až to zaschne tak zas smirkl od nejhrubšího po nejjemější jestli to nebude rovné-hladké tak znovu tmel a opakovat(nejlepší na to je excentrická bruska) a teď nástřik-jestli chcete aby to nebylo poznat budete muset přestříkat celý díl jinak normálně sprejem do stracena(pozor může téct) barvu nanést aspoň ve dvou vrstvách profíci ještě dávájí tvrdidlo po zaschnutí umít a pořádně rozleštít*uspech*Nebo si namíchat barvy tak do náprstku a malím štětečkem to do té díry naďobat D:)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sansina
Datum: 17.11.14 00:32

Ano děkuji...nezbývá,než to udělat sama díky,ale jde mi o tu barvu,Barvy- Laky už asi neexistují myslím...

Datum: 17.11.14 00:46

Barvy- Laky už asi neexistují myslím...

Jestli bydlíte na samotě, kde dávají lišky dobrou noc, tak asi neexistují...

Jeďte do Globusu a sežeňte Motip autolak. Malá lahvička spraje za cca 120kč. Nebo si najděte nejbližší firmu, která míchá autolaky (což každá firma BARVY LAKY nedělá). Nebo nejbližší autolakovnu.

Pokud to moc neřešíte, tak stačí barva na kov někde V Baumaxu či OBI nebo Hornbachu. Alkyton nebo podobné. Pak to stříknete motipem a je to.

Nebo to místo přelepte nějakou samolepkou. Ženské si an auta poslední dobou lepí kopretinky. A nezhnije to.

http://www.motipdupli.cz/dep/121-spreje/

http://www.obrazkovyostrov.cz/magnety.php

http://www.alkyton.cz/

Hlavně stříkaný povrch odmastit (tech. benzín je trochu mastný, takže spíš nitroředidlo, ale rozpouští při delším působení laky)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sansina
Datum: 17.11.14 12:16

V zapadákově nebydlím,ale ve 45.tis. městě autolakovna není,asponˇna stránkách není ...stačí vědět,kam mám jít,co má koupit a jaký je postup práce... za což děkuji Vám i předcházejícímu odpovídajícímu...

Datum: 17.11.14 12:27
avatar

Autolakovna ve 45 000městě jistě je a ne jedna!Ale jak píšete není na internetu tak neexistuje!

U nás v malém městěcca27 000obyvatel a mimo aut servisy (škoda,peugeot-mazda,citroen a ještě renault-dacia-kia) vím minimálně o 3 místech kde lakují,přičemž dvě jsou jen lakovny+ stříkají dutiny a podvozky + hejno garážových sevisů!A míchání autolaků dvě provozovny,resp prodejny barev a laků.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: namagora
Datum: 17.11.14 15:31

Sevubecdivimzepouzivatemezerymezislovama.

Nad češtinou jste opradu zvítězil, ale nerovným bojem.

Jste mě nejvíc dostal s tím "octínem".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.