Jake jsou vase zkusenosti s carsharingem?

Od: Datum: 13.11.14 10:52 odpovědí: 5 změna: 15.12.14 13:16

Ahoj, potrebuji poradit. Nemate někdo prosim zkusenosti s nějakým carsharingem? Mam za 14 dní důležitou schůzku a chtěl bych zapůsobit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd*
Datum: 13.11.14 10:54

Jen s kolosharingem - půjčil jsem kolo a zpátky jsem ho dostal dobitý. S autama to nejspíš bude podobně.

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 13.11.14 11:31
Tak si pujcte auto z pujcovny. Mate jistotu v umyteho a zkontrolovaneho auta.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.11.14 18:46

Čus, já mám zkušenosti jen s carharingem v praze a to s firmou car2move. Byl jsem hodne spokojenej, kdyztak koukni na jejich webovky. Myslim, ze s mercedesem urco zapusobis :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.12.14 14:10

Ahoj diky moc a vyuzil jsi tu sluzbu pak i vickrat? :) na webovky jsem se koukal a zda se mi to solidni firma. Mercedes je trochu jina liga nez bych si mohl dovolit :D

Datum: 15.12.14 13:16

Jojo vyuzil jsem ji jiz 4x i na sluzebni cesty i na osobni vylety :) u stejne firmy. jsem opravdu moc spokojenej a prekvapenej jak bezvadne to funguje! ten mercedes je opravdu luxusni hlavne vzdy pred vyuzitim je uklizeny a vyvoneny! Krasa :)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.