Zařazení trojky, divný zvuk

Od: Datum: 10.11.14 17:33 odpovědí: 9 změna: 25.11.14 23:10

Dobrý den, dnes při jízdě se mi objevil zvláštní zvuk při jízdě. Když zařadím s dvojky na trojku tak jakoby něco zaškrtá, i když na trojku jedu tak to semtam uděá, přišlo to z ničeho nic, co to může být? Mám ford focus II, 2000 1,6 TDCI.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 17:40
Možnosti je víc,od uvolněné ho krycího plechu výfuku az po synchron v převodovce...chce to bližší popis...
Ohodnoceno: 0x

Od: ork®
Datum: 10.11.14 20:26

Výfukem to není, jeto někde ve předu jako něco vždycky zadrhlo

Datum: 10.11.14 17:42

kolega ma taky v haji synchron na 3 kvaltu... musiš to řadit hodně pomalu aby to nešlo přes zuby..

Datum: 10.11.14 20:25

Mno ono to dneska začlo z ničeho nic, ale vypadá to jakoby to semtam škrtlo těma zubama, ale to už mám zařazený a jedu na trojku a prostě to tam škrtne, teď už jakoby dře, dnes jsme vypustili olej z převodovky ale ten byl čistý, co teď:/

Od: trtr
Datum: 10.11.14 21:14

Zdravím olej čistý jako bez otěru? Zlatý nebyl (bronz)? Na výpustném šroubu je magnet, také nic? Možná se ozývá ložisko, ale převodovka snese hodně, může to být nějaká jiná blbost-volné táhlo řazení a pod.

Datum: 10.11.14 21:27

Dobrý den, olej byl v pohodě právě. přiláněl bych se k tomu co?synchronu?. začlo to z ničeho nic, prostě jsem jel a najednou jakou by něco dřelo při trojce, pak jedu nic nic a pak zas jakoby se to natočilo nato místo a zas..., ale jak na to přijít, to bude zas drahej servis :/

Datum: 19.11.14 18:06

Dobrý den, jen bych rád odpověděl, že jsme vyměnili olej ve voze. Jel jsem to smířeně projet s tím, že auto budu muset nechat odstavené na delší dobu než mi to někdo známý opraví (auto denně využívám, takže průser) no a z ničeho nic to nedělá. Snad malé množství oleje v převodovce? nic jiného jsme nevyměnili, vrátí se to? Doufám že ne.

Jinak všem zůčastněným děkuji R.

Od: trtr
Datum: 10.11.14 21:15

Zdravím, ať si kolega nechá nastavit kulisu řazení-jde to seřizovat a pak ať zkusí dát nový olej, někdy to pomůže.

Od: jyri®
Datum: 25.11.14 23:10

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.