Autolak ve spreji

Od: Datum: 10.11.14 14:50 odpovědí: 10 změna: 11.11.14 01:32

Ve které prodejně se dá nakoupit opravný autolak ve spreji, nepředražený? Lokalita: Praha a blízké okolí. Také aby tam byl dostatečný výběr odstínů.

Díky za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 15:30

Nejlépe v kterékoli prodejně, kde autolaky míchají. Tím ti odpadne starost s výběrem odstínů. Namíchají podle vzoru, naplní to do spreje a můžeš sprejovat.

Ohodnoceno: 0x

Od: trtr
Datum: 10.11.14 16:35

Zdravím,dle auta to nikdy nechytne ten správný odstín, pouze se mu více přiblížíte.

Datum: 10.11.14 17:18

Nesmysl ,záleží jak je zkušený,daný "míchač",dal jsem vzorek laku,dal jsem název barvy a výsledek,teda pkd by to dělal profesionál,by nikdo nepoznal,takhle ,žel ano,nepáral jsem se s tím tak!

doplněno 10.11.14 18:27:

Tak asi jsem 2x trefil výjímku,dokonce ve druhém případě byla žena,ne muž a dokonce i pozměnila název označení barvy,díky "vyšisivanosti"! A jak píšu-pkd by dělal profík-nepoznáte!

doplněno 10.11.14 19:33:

Asi tak,záleží,možná? na zkušenosti míchače,či na štěstí,Jí jin teda vždy dal odštěpek či kousek plechu jako vzorek ,nebo má PSA lépe dokumentované barvy nežli R.

Datum: 10.11.14 18:05

Zdravím, pokud je to starší vozidlo a navíc nějaký super metalický odstín, tak jej netrefí ani ten největší machr úplně přesně. I na jednom voze je více odstínů, to vše udělá čas s lakem.

Datum: 10.11.14 18:42

Zadařit se může, ale já to vzdal. Metalická zeleň Renault z roku 1993.

Datum: 10.11.14 18:58

Pokud je lak originální tak odstín zjistí podle modelu a roku výroby. U některých aut i podle VIN. Zatím mi to tak dělali a byl jsem spokojen a oprava nebyla znát (přestříkáno bezbarvým lakem - metalíza)

Datum: 10.11.14 19:14

Zdravím, ano zjistit to jde, je tam originál kod, ale problém je ve stáří laku a že tehdy nebyly tak dokonalé vzorníky.

Ohodnoceno: 1x

Od: roza*
Datum: 10.11.14 22:57

To je všechno hezké, ale kam to mám jít nakoupit? Kde je to konkrétní místo?

Datum: 10.11.14 23:33

A co použít strejdu Googla? míchání autolaků Praha

Račte si vybrat.

Ohodnoceno: 2x

Od: roza*
Datum: 11.11.14 01:32

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.