Zapojení startéru

Od: Datum: 04.11.14 23:26 odpovědí: 7 změna: 06.11.14 17:04

Dobrý večer. Vyměnil jsem startér u auta Peugeot 306 ( 1.4 benzin), ale při demontáži původního jsem si neoznačil, kam ke startéru připojit dva kablíky s většími oky. Poradí mi někdo kam který patří? Děkuji za případnou radu... ( pokud možno trochu polopatě )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.14 23:43
Spínací cívka je propojena s tělesem startéru na kratší šroub bližší k tělesu. Zbytek je plus.
Ohodnoceno: 2x

Od: venda07
Datum: 05.11.14 17:53

Jestli jsem to dobře pochopil, tak kablík co je od cívky, která je součástí startéru, půjde na ten kratší šroub, to je mi jasný, a ta dvě velká oka ( jedno na kablíku s objímkou od plusu k autobaterii a druhé na kablíku " odněkud" půjdou obě na delší šroub?

Datum: 05.11.14 18:19

Ano, obě na stejný šroub. Pro výrobce bylo jednodušší natáhnout drát ke startéru než k baterii, takže tady dojde jen k jejich spojení. Oba na ten šroub "dále" od startéru.

Datum: 05.11.14 18:31
Ty šrouby tam musí být tři(dva velké a jeden malý nebo pin)
Hoďte sem fotku.

Datum: 05.11.14 19:33

doplněno 05.11.14 19:40:

Když pominu ten úzký šroub, tak na spodním kratším je teď tedy z cívky a na ten horní delší dám zbávající dvě velká oka od kabelů?

Datum: 05.11.14 19:50
Na ten dlouhý půjde +z baterky a na ten úzký + ze spínací skříňky.
Oka by měla odpovídat velikosti těch šroubů,pokud to někdo nepředělával...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.14 17:04

Děkuji za radu, oprava vyřízena *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.