Nákup vozu u společnosti citroen

Od: Datum: 05.06.16 20:17 odpovědí: 4 změna: 06.06.16 12:11

Dobrý den, minulý týden jsem si u společnosti citroen objednal nový vůz. Jeho výroba by měla trvat 2-3 měsíce. Bohužel jsem momentálně bez vozu a potřebuji ho co nejdříve. Koukal jsem na jejich nabídku skladových vozů a vyhlídl jsem jsi stejný model v podobné výbavě. Myslíte, že by bylo možné zrušit mojí prvotní objednávku a vzít si jejich skladový vůz? Má s tím někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.16 20:21
avatar

Vše je o domluvě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 05.06.16 20:25

Pokud není vaše auto zrovna ve výrobě, což importér umí zjistit, pak by domluva mohla fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.16 20:35
avatar

O tom hovoří všeobecné podmínky. Zvolil jste si určitou výbavu, příplatkové prvky výbavy, barvu, kola, čalounění apod. to znamená, že zboží ja vám tvořeno na míru. Pokud ještě výroba nezačal, lze objednávku bez problému zrušit, jestliže již začala bude třeba nejspíše uhradit nějaké odstupné, protože jej prodejce již za takovou cenu neprodá.

O peníze vám asi primárně nejde - spíše o ten čas bez auta, ten může být dost nepohodlný. Půjčit si auto bude asi nereálné na 2-3měsíce, sice se dá půjčit od 200Kč/den ale za 2 měsíce je to hromada peněz, takže se nabízí poptat se rodiny a kamarádu zda-li doma nemá někdo auto které nepoužívá, nějakou felicii apod.

Zkuste prodejci zavolat, zdali smlouvu ještě zrušit - rovnou dodejte že si u nich chcete koupit vůz ale skladový, když to uslyší a bude vědět, že zákazníka neztratí nejspíše na to přistoupí.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mzxy*
Datum: 06.06.16 12:11

ptejte se toho s kým jste uzavřel písmnou dohodu a kdo má zálohu, ptát se tady mi přijde trochu hloupé

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.