X-moto xb33 - údržba

Od: Datum: 03.11.14 21:15 odpovědí: 3 změna: 04.11.14 16:07

Dobrý den,

jsem začínající "krosař" a teď si budu kupovat X-moto xb33 140ccm dirtbike, je to čína. O to jestli to je čína a jestli kupovat jsem už debatoval s hodně lidma a zkušenostma, o tom rady už nepotřebuji. Je mi 16 a po cca 2 letech bych chtěl přejít na zaručenou kvalitu, tak proto levno teď kupuji.

Chci se zeptat, jak mám udržovat tuhle motorku? Po každém krosu samozřejmě umýt, ale co oleje a podobné věci? Vůbec tomu nerozumím a tak se ptám, jak udržovat a co všechno udělat pro to, aby vydržela co nejdýl a já ji mohl dále později prodat někomu v bezpečném stavu. Jak často a tak dále. Budu moc vděčný.

Díky, zdravím!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lipa®
Datum: 04.11.14 14:01
Bud zdrav.
Chinu na cross? Asi ti každý řekne, že to je nejhorší rozhodnuti. Uzite materiály, způsob provedení, bezpečnost, to jsou atributy, který Čína nemá. . Budeš více opravovat, nez jezdit.. Nemluve o možnosti činu za dva roky prodat. Bude mit dost a bezpecna nebude. Ale to si nechtěl slyšet vid :)
Ohodnoceno: 0x

Od: crossac
Datum: 04.11.14 15:09
Za prve nemám peníze na kvalitu a za druhé já to akorát potřebují chytnout do ruky na terénu, žádné skoky ani nic podobného, potrebuju se naučit jezdit a každý mi řekl ze na tohle si mam spis pořídit toto z důvodu peněz. Mám dva známé kteří s tím problém nemaji taky Čína, jednomu akorát upadl chladič na plastových drzacich ... vim co to znamená si koupit takovou motorku. Ale otázka zněla jinak ale i tak díky..
Od: lipa®
Datum: 04.11.14 16:07
Kecat ti do toho nebudu. Stejne to nema vyznam. Malo kaček chápu, ale ostatní je passe. Drzim ti palce, ať ti pak cajna maká a nemusíš se denne zlobit. A omlouvám se za odbočení od dotazu, nešlo to jinak.
Salut Lipa
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.