Nahlášená pojistná událost a prodej vozu

Od: Datum: 25.10.14 15:44 odpovědí: 2 změna: 25.10.14 23:23

Zdravím, včera jsem boural, škodu jsem nahlásil na pojištovně, jediný poškozený jsem já, ale vůz jsem již prodal a pojistné plnění čerpat nebudu. Musím zajít na pojištovnu a zrušit nahlášení a zajímalo by mě jak to bude s bonusem, zda o něj přijdu, když nečerpám plnění, pouze jsem nahlásil pojistnou událost... S pozdravem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.14 17:21

Jsem s toho jelen Proč jste to hlásil?Myslite povinné pojištění?To se stejně nevstahuje na viníka nehody tak komu by pojištovna co plnila když jste jediný poškozený?Jestli myslíte havarijní tak to se snád na bonus nevstahuje

doplněno 26.10.14 15:38:

tak záleží jak máte uzavřenou smlouvu jestli je to čerstvé tak by to mělo jít stopnout

Ohodnoceno: 0x

Od: formagor
Datum: 25.10.14 23:23

Myslím havarijní pojištění. Nahlásil jsem, že mám škodu na svém vozu, kterou jsem chtěl dát opravit, nicméně auto ode mne vykoupil známý jako havarovaný na přední část. Takže by mě zajímalo, co mám teď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.