Audi A8

Od: Datum: 08.02.16 22:30 odpovědí: 5 změna: 11.06.16 19:20

hoy chci se zeptat zda by mi někdo poradil na kolik by mě vyšel servis Audiny A8 1997 našel sem dost pěknou.Je to 2.8 V6 tak mám dotaz i na spotřebu a jak je to s dílama prostě vše o tom autě.Doufám že mi někdo poradí sem Audi-ofil :D

http://auto.bazos.cz/inzerat/…Audi-A8-28-benzin-rv-1997.php

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.16 23:03

Spotřebu průměrnou bych viděl tak mezi 10-12 litry, samozřejmě záleží na stylu jízdy, může být nižší a taky třeba dvakrát vyšší. Servis nikdo neřekne kolik bude stát, když nikdo netuší, v jakém je auto stavu a co všechno je potřeba na něm dělat. Určitě by to chtělo udělat klasiku výměnu oleje, filtrů, rozvody (rozvodová sada stojí kolem 6000 Kč), samozřejmě + cena za práci, zkontrolovat minimálně podvozkové části, brzdy... takže bych počítal aspoň s 20000 Kč.

Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 09.02.16 03:49

Něco mi říká, že Audi A8 je auto nejvyšší třídy, a podle toho bude taky vypadat jeho servis. Nákupní cena je to nejmenší. To je potřeba si uvědomit. To je jako by Vám někdo dával zadarmo třeba loď, nebo zámek, tak ta nákupní cena není až tak důležitá. Bohužel někteří nemají představivost.

Od: mzxy
Datum: 09.02.16 11:59

tato auta jsou dnes za pár šupů, ale za výměnu brzdových kotoučů, integrovaných s nábojem kola, destiček a kapaliny zaplatíte víc než za ojetou feldu...

takže koupit HAUDI jen a jen v dobrém technickém stavu, nevyžadujícícm servisní úkony, povozit se ( přitom nebrzdit) a před výměnou oleje prodat...papapá haudi

Od: jenda2
Datum: 11.06.16 19:19

Přední kotouč asi 1700,-. Nemá integrovaný náboj. Ceny naprosto v pohodě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.