Bourané ale pojízdné auto vs. STK

Od: Datum: 23.10.14 17:26 odpovědí: 4 změna: 23.10.14 18:18

Zdravím, chci se zeptat, musím 5.11.2014 na STK a emise, ale mám problém, mám bouraný auto, ale je pojízdné a do servisu na opravu ho můžu dát až 10.11.2014, protože potřebuju jezdit. Zajímalo by mě jak moc vadí, že na autě nesvítí pravé přední světlo z důvodu havárie?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kcin
Datum: 23.10.14 17:30

Nevim jak moc vadí že nesvítí ale pokud po havárce trčej někde viditelně plechy nebo prasklý plasty tak toje dosti závažnej problém. Každopádně záleží koho na stk chytnete. Jeden servisák nad tim může mávnout rukou a druhej z toho udělá kdo ví co a nedá známku.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 23.10.14 17:34

Vyhláška říká, které závady jsou jak nebezpečné, načtěte, to je směrodatné, nebo to tam odveze někdo, kdo se s nimi zná, zajistí aj.

Datum: 23.10.14 17:42

Vůbec na STK nejezdi , neprojdeš ,

jed tam až to spravíš .

Datum: 23.10.14 18:18

Pokud Vám nesvítí světlo, tak to lze opravit. Střední závady do 30 dnů opravit a opakovaná technická.

Pokud máte nabourané lehce, projdete jako já, pokud ho ale máte nabourané jinak, třeba jako soused, tak neprojdete.

Nelze dát objektivní odpověď, když nevidíme detaily havárie.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.