Neukazuje teplotu skoda fabie

Od: Datum: 21.10.14 21:46 odpovědí: 3 změna: 22.10.14 12:02

Ahoj,

prave jsem koupil fabii, ale vsiml jsem si,ze me neukazuje teplotu na budiku, pritom sahara spina.Pokud zhasnu motor a nekolikrat otocim klickem, tak se to chytne,ale to me nebavi..

ze by cidlo?

diky za odpovedi

doplněno 22.10.14 11:26:

no je to tak, ze budik teploty nefunguje,ale kdyz zhasnu motor, znovu nastartuju,tak se to naskoci normalne hned na spravnou provozni teplotu...

ma to na neco vliv?treba na spotrebu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.14 00:46

Několikrát točit klíčkem a pak to naskočí? To určitě čidlo nebude. Spíš přístrojovka nebo vada v elektrice. Fábia 1 trpí na svazek v motoru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.10.14 11:49

I přesto bych se zaměřil na to čidlo. Studeňák dělá divy a tato součástka je teplotně namáhaná. Nechce se mi věřit, že by za prvé nebyl kabelový svazek v motoru rozmotaný a za druhé by se projevovala závada na elektrice zrovna tímto způsobem bez nějakých dalších potíží.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.10.14 12:02

čidlu očistit a prostříknout kontakty ,zkusit vagem v akčních členech budík teploměru,pak se zaměřit na ten svazek kabelů v motoru pod baterii teče do něj voda a dráty hnijou na první pohled neni nic vidět a až se svazek rozbalí jen člověk kouká

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.