Jak zapojit autorádio - anténa

Od: Datum: 21.10.14 14:06 odpovědí: 4 změna: 30.10.14 14:51

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Chci si v autě vyměnit autorádio. Mám tam starší které nebere ani mp3. Mám jiné autorádio Kenwood KDC-W3041. Problém je že nemůžu zapojit anténu... v autě mám klasický kolík samce ovšem v rádiu je samec taky. Dá se koupit nějaká redukce samice-samice? Na internetu jsem nikde nic nenašel. Díky. Přidávám i foto.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.14 14:27
Na klasický barevný cinče nebyl problém redukci samice -samice koupit takže by to neměl být problém ani pro anténu, ale každý spoj navíc ti může zhoršit příjem. Já bych koupil koncovku samici na kabel a jednoho samce zrušil.
Ohodnoceno: 2x

Od: jentak
Datum: 21.10.14 14:33

Rada asi na nic, ale nedá mi to. Ta redukce opravdu existuje, kdysi jsem ji držel v ruce. Zkuste, než začnete shánět nový konektor a řezat starý, poptat se v prodejnách s autorádii nebo autosoučástek.

Ohodnoceno: 2x

Od: petr2013*
Datum: 21.10.14 14:39

Díky, zkusim se optat a kdyžtak bych potom vyměnil tu koncovku no.

Od: petr2013*
Datum: 30.10.14 14:51

Tak vyřešeno, ptal jsem se v obchodě a tam mi řekl že takovej konektor nemá ani ho nikdy neviděl a že je možný že mi zůstal kolík v tom rádiu jak jsem ho vyndaval z jinýho auta a taky že jo. Takže kolík jsem kleštičkama vytáhl a pohoda.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.