Auto cuká

Od: Datum: 19.10.14 19:26 odpovědí: 3 změna: 19.10.14 20:13

Dobrý večer můj děda má problém s autem Opel Astra 1.6 Gsi (třídvéřko starší hranaté rok výroby si nepamatuji). Problém je v tom že když ujede cca 5-8 km prostě když se auto ohřeje pak zastaví třeba u trafiky pro noviny cca 10 minut a když chce jet zase zpět tak normálně nastartuje a při rozjíždění auto začne cukat jako kdyby došel benzín nebo tak něco a když to začne cukat tak pomůže autu dát plný plyn a pak to přestane a do dálšího zastavení a krátkého vychadnutí to nedělá. Dnes jsem se v tom svezl a opravdu je tak jak popisuju. Auto bylo s tímto problémem take v servisu kde žádný problém nenašli ani na diagnostice myslím že naní teda koukali,vyměnili akorát víčko rozdělovače a svíčky. Ale boužel beze změny . Nemoho by to dělat nějáké čidlo? Děkuji za další rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.14 19:50

jak je starej palivovej filtr? co konektor na čerpadle paliva není zoxidovanej?

Ohodnoceno: 0x

Od: petr89
Datum: 19.10.14 20:12
Zdravim tušim že filtr byl tak menen komtakty na cerpadle nevím ale je divny ze kdyz je motor uplne studenej tak neni jaky koliv problem. Problem nastane az po zahrati a nasladnem trochu vychladnuti...
Datum: 19.10.14 20:13
mi to dělalo podobně.nechal jsem vyměnit indukční cívku a od te doby klid.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.