Svetle modra barva na brzdy?

Od: Datum: 16.10.14 12:32 odpovědí: 3 změna: 16.10.14 17:06
Zdravim,chtel jsem svetle modrou barvu na brzdy,poradili mi alkyton,svetly sice je ale ja chtel svetly a vyrazny,bemate nekdo zkusenost jaka barva by se tam dala dat?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 14:53

koupil jsem barvu origo na brzdy taky modrá a nelíbila se mě tak jsem to přestřík barvou na karoseri ve spreji ( morá metalíza) ted je to rok a stále to vypadá perfektně. Musím ale říct že jsem všechny brzdiče opravdu pečlivě očistil.

Ohodnoceno: 0x

Od: neznamy
Datum: 16.10.14 15:48

super,díky,nad tím sem právě přemýšlel,takže by stačilo je pořádně odmastit třeba lihem a natřít nebo to mam i trosku zdrsnit šmirglem?

Datum: 16.10.14 17:06

ja jsem to dělal akučkou to nejhorší brusnýma kamenama a zbytek brusnýma drátěnýma kotoučema . Prodávaj se v sadě od asi 3m do asi 10cm. Dostal jsem se téměř všude ., čistil jsem kompresorem a finale pak odmaštovadlem na brzdy, šmirgl je na nic . Já jsem rovnou měnil všechny kotouče a destičky a strávil jsem u toho min 8hod včetně čekání až to trochu uschne. S barvou jsem se moc nepáral stříkal jsem celkově dvě vrstvy tý na brzdy a dvě tý modrý metalízi , od každý jsem měl jeden sprej a ještě mě zbylo

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.