Čím šetrně odstranit zažranou špínu v laku?

Od: Datum: 13.10.14 17:25 odpovědí: 1 změna: 13.10.14 22:55

Dobrý den, mám auto které bylo 28 let myté v myčce a po celou tu dobu stávalo venku. Ve škrábancích od kartáčů se za ta léta usadila špína, kterou bych rád dostal nějakou šetrnou metodou pryč. Vcelku na odstranění zabírá Tempo, ale mám strach sním dělat třeba hrany a zeslabovat ještě víc už tak zeslabenou vrstvu laku. Zajímalo by mě jestli existuje nějaká metoda a přípravek jak se té špíny zbavit, aby se zbytečně nezeslaboval lak. Předem děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.14 22:55

Zkuste to s WD 40 sprejem nastřikat po častech a hnedka jemným hadříkem ideálně bavlněným,žádný hrubý materiál, krouživými pohyby rozetřít,mě tento postup vyleštil zašlý lak a i některé podobné skvrny,či jemné škrábance zmizeli.

Tempo pasta je moc hrubá,ideální tak vyleštění zašlých krytů světel ( ozkoušeno ).

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.